SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN


Gemlik Tıp Merkezi

Acıbadem Gemlik Tıp Merkezi, 2011 yılında açıldı. Poliklinik hizmetlerinin verildiği Gemlik Tıp Merkezi’nde 4 tane gözlem odası ve 6 tane gözlem yatağı bulunuyor. Hastalara muayenenin yanı sıra gerekli laboratuvar ve radyolojik incelemeleri için de hizmet veriliyor.

Tıp merkezinde; ultrason, röntgen ve mamografi cihazı bulunuyor. Merkezde hizmet verilen branşlar arasında; göz sağlığı ve hastalıkları, iç hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, genel cerrahi, ağız ve diş sağlığı, kadın hastalıkları ve doğum, kulak burun boğaz, ortopedi ve travmatoloji ile üroloji bulunuyor.

Gemlik Tıp Merkezi, hafta içi 09:00 - 19:00, cumartesi günleri 09:00 - 15:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Ulaşım

Toplu Taşıma ile Geliyorsanız;

Bursa yolu istikametinden gelenler için toplu taşıma araçlarında Gemlik 'e girerken Orhangazi Cad. Bütünler Düğün Salonu durağında inilerek, Hürriyet Cad. Terminal yolu üzerinden devam edilir. Tıp Merkezi, Musluoğulları İnş. Malzeme Satış merkezinin karşında bulunmaktadır.

Kumla, Manastır istikametinden Kumla / Manastır otobüslerine binilerek Gemlik Merkez otobüs durağında inildiğinde İstiklal Caddesi 'nden düz devam ederek, dört yol ayrımından Orhangazi Caddesi 'ne dönüş yapılıp, Bütünler Düğün Salonundan sağa dönülür. Tıp Merkezi, Musluoğulları İnş. Malzeme Satış merkezinin karşında bulunmaktadır.

Armutlu, Karacaali, Fıstıklı istikametinden gelindiğinde merkezi minübüsleri ile Dere Boyu Taş Köprü durağında inilerek, Hürriyet Cad. üzerinden Terminal yolu üzerinden devam edilir. Tıp Merkezi, Musluoğulları İnş. Malzeme Satış merkezinin karşında bulunmaktadır.


Bursa Yönünden Geliyorsanız;

Bursa istikametinden özel araçla geliyorsanız, Gemlik Terminali 'nden aşağı doğru inen Hürriyet Caddesi 'nden devam edilir. Tıp Merkezi, Musluoğulları İnş. Malzeme Satış merkezinin karşında bulunmaktadır.


Orhangazi / Yalova Yönünden Geliyorsanız;

Orhangazi / Yalova istikametinden özel araçla gelenler Gemlik Çevre yolu girişinden Orhangazi Caddesi 'ne dönüş yapıp, Bütünler Düğün Salonundan Hürriyet Cad. Terminal Yolu üzerine dönüş yapı düz devem ettiklerinde Tıp Merkezi, Musluoğulları İnş. Malzeme Satış merkezinin karşında bulunmaktadır.