SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN


Tetkik/ Tahlil Sonuçlarımı Nasıl Alabilirim?

acıbadem.com.tr sitemizde yer alan Acıbadem Online bölümüne üye olarak tahlil sonuçlarınızı görebilirsiniz. Ya da 444 55 44 Alo Acıbadem’i arayarak e-mail ya da faks yolu ile laboratuvar ve radyoloji sonuçlarınızı talep edebilirsiniz.

Şikayet, Öneri ve Teşekkürlerimi Nereye İletebilirim?

Acıbadem Sağlık Grubu ile ilgili tüm bildirimlerinizi internet sitemizdeki Sizi Dinliyoruz kanalından yazılı olarak iletebilir veya 444 55 44 Alo Acıbadem Çağrı Merkezi yetkililerimize aktarabilirsiniz.

Hastane ve Tıp Merkezlerinizde Hasta Odalarına Çiçek Kabul Ediliyor mu?

Hastanemizde hastalarımızı enfeksiyondan korumak amacı ile hasta odalarına çiçek kabul edilmemektedir. Hastalarımıza  gönderilen çiçekler ana bankomuzda muhafaza edilmektedir. Çiçek gönderenin adının soyadının yazıldığı çiçek kartları hasta odasına gönderilerek bilgi sahibi olmaları sağlanır. Hasta ya da yakını taburcu işlemi sonrası istediği takdirde bu kartlarla çiçeklerini teslim alabilmektedir.

Hastanedeki sevdiklerinize “geçmiş olsun” yada “hoş geldin bebek” dileklerinizi iletmek için farklı bir yol daha var. Acıbadem Sağlık Grubu ve Çaba Derneği işbirliği ile yürütülen "Yuvamız Çiçek Açsın" adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında www.yuvamizcicekacsin.com  sayfası üzerinden maddi bağış yaparak, ihtiyaç sahibi çocuklar için yuva yapımına katkıda bulunabilirsiniz.

Hastane veya Tıp Merkezlerinizde Muayene Olmak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

Hastane ve tıp merkezlerimizde randevu sistemi ile çalışmaktayız.

Randevu almak için;

444 55 44 Alo Acıbadem'i arayarak ya da internet sitemizde yer alan Online Randevu sistemini kullanarak tüm hastane ve tıp merkezlerimiz için randevu telebinde bulunabilirsiniz.

Hastane ve Tıp Merkezlerinizde ziyaret saatleri nedir?

Acıbadem Sağlık Grubu olarak tüm merkezlerimizde ziyaret saati 09:00-22:00 arasındadır.