SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN


Kayseri Hastanesi
  • ODALARODALARHastanemizde standart oda ve suit oda bulunmaktadır.
  • OTOPARKOTOPARKHastanemizde otopark bulunmaktadır.
  • CAFECAFEHastanemizde Cafe Aplus hizmet vermektedir.
  • ATMATMHastanemizde ATM bulunmaktadır.
  • KUAFÖRKUAFÖRHastanemizde kuaför bulunmaktadır.
  • İBADETHANEİBADETHANEHastanemizde ibadethane bulunmaktadır.
  • ULAŞIMULAŞIMHastanemize nasıl ulaşabileceğinizi görmek için lütfen tıklayınız.

Acıbadem Sağlık Grubu, 1924 yılında Mustafa Kemal Atatürk tarafından hizmete açılan tarihi hastane binasını restore ederek 2009 yılında yeniden sağlık sektörüne kazandırdı. Göz sağlığı, Tıbbi Onkoloji, Dermatoloji, Plastik, Estetik, Rekonstruktif Cerrahi, Beslenme ve Diyet birimleri ile idari ofislerin yer aldığı tarihi bina, aynı zamanda konferans, toplantı ve sergi merkezi olarak da kullanılıyor. Acıbadem Kayseri Hastanesi tıbbın tüm branşlarında tanı ve tedavi üniteleriyle Kayseri ve çevre illerdeki hastalara hizmet sunuyor.

Birçok sağlık sigortası ile anlaşması bulunan Acıbadem Kayseri Hastanesi, SGK kapsamında Beyin Cerahhisi’nden Onkoloji’ye birçok tıbbi branşta anlaşmalı olarak hizmet veriyor.

22.000 M² Kapalı Alan

22.000 metrekarelik kapalı alanında konumlanan Acıbadem Kayseri Hastanesi’nde 104 yatak kapasitesi, 28 yoğun bakım yatağı ve 6 ameliyathane bulunuyor. Akıllı bina teknolojisine sahip hastane, tarihi ve ana bina olarak 2 ayrı yapıdan oluşuyor.

Medikal Cihazlar

Acıbadem Kayseri Hastanesi bünyesinde PET/BT, Trilogy, 2x64 Kesitli Bilgisayarlı Tomografi ve Gama Kamera gibi medikal cihazlar bulunuyor.

Tıbbi Birimler

Acıbadem Kayseri Hastanesi’nde kanser çalışmalarına odaklanan tıbbi birimlerin ve Tüp Bebek Merkezi’nin yanı sıra, Kalp Sağlığı, Obezite ve Meme Sağlığı alanlarında tıbbi birimler, Uyku Bozuklukları Kliniği, Dermakozmetik uygulamalar, Check-Up, Crohn ve Kolit Merkezi, Menopoz Kliniği ile de sağlık hizmeti veriliyor.

Kimyasal Yaralanmalara Karşı Dekontaminasyon Odası

Acil ambulans ve ayaktan hasta için ayrı girişlerin bulunduğu serviste, nükleer ve biyolojik saldırıya maruz kalınması halinde kullanılmak üzere düzenlenmiş dekontaminasyon alanı da yer alıyor.

Merkezler

Onkoloji Merkezi  Kalp Sağlığı Merkezi Meme Sağlığı Merkezi Obezite Merkezi
Tüp Bebek Merkezi

Odalar

Hastanemizde 104 hasta yatağı mevcuttur.


Otopark

Geniş bir otoparkı bulunan Acıbadem Kayseri Hastanesi'nde, misafirlerimiz için ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir.

ATM

Acıbadem Kayseri hastanemizin bahçe bölümünde Garanti Bankası ATM'si bulunmaktadır.

Kafeterya

Cafe APlus, hastanede hem kafe hem yemek hizmeti vermektedir.

Kuaför

Acıbadem Kayseri Hastanesi'nde kuaförlük hizmeti de sunulmaktadır.

Kadın ve erkeklere yönelik tüm saç ve bakım hizmetlerinin sunulduğu kuaför salonunda hafta içi 08:00 - 18:00, cumartesi günü ise 08:00 - 14:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

Kuaförlük hizmetlerimizden yararlanmak ve randevu almak için 0352 - 207 38 83 arayabilirsiniz.

İbadethane

İbadethanelerimiz hastanemizin - 2B katında tüm din ve inanç mensuplarının kullanımına uygun şekilde hazırlanmıştır.

Ulaşım

Havaalanı Yolu Üzerinden Geliyorsanız

Havaalanından çıktıktan sonra Mustafa Kemal Paşa Bulvarı'na doğru ilerleyiniz. Yaklaşık 1 km. ilerde bulunan Kayseri Fuarı'nı geçtikten sonra KASKİ' yi göreceksiniz. KASKİ'den yaklaşık olarak 3 km. ileride Büyükşehir Belediyesi 'ne ulaşacaksınız. Büyükşehir Belediyesi'ni geçtikten sonra aynı bulvar üzerindeki Melikgazi Beldiyesi'nide geçip yaklaşık 500 m. kadar ilerledikten sonra sağ tarafta Seyyid Burhanettin Türbesi karşısında Acıbadem Kayseri Hastanesi bulunmaktadır.

 

Üniversite Yolu Üzerinden Geliyorsanız

Üniversite çıkışından, sağ tarafta bulunan Talas Caddesi'ne dönünüz. Yaklaşık 4 km. yolu takip edip ilk kavşaktan- Mustafa Kemal Paşa Bulvarı'na dönünüz. Yaklaşık 500 m. ileride sol tarafta Seyyid Burhanettin Türbesi karşısında Acıbadem Kayseri Hastanesi bulunmaktadır.

 

Otogar Yolu Üzerinden Geliyorsanız

Otogardan çıkınız, şehir merkezi istikametinde Osman Kavuncu Bulvarı'na dönünüz. Yaklaşık 2 km. sonra Kadir Has Stadyumu'nu göreceksiniz. 3 km. sonra sol tarafta aynı bulvar üzerinde yer alan Anatamir'i 4 km. geçtikten sonra 200 m. ileride alt geçide girmeden sol tarafta yer alan Talas Caddesi'ne (Hunat Mah.) dönünüz. 200 m. sonra alt geçite girmeden sol tarafa Nuh Naci Yazgan Caddesi'ne dönünüz. 600 m.ileriden sağ tarafa Seyyid Burhanettin Caddesi'ne döndükten yaklaşık 400 m. sonra sol tarafta Seyyid Burhanettin Türbesi karşısında Acıbadem Kayseri Hastanesi bulunmaktadır.

 

Boğazköprü Yolu Üzerinden Geliyorsanız

Kayseri-Ankara girişindeki Boğazköprüsü'nden hiç sapmadan sırasıyla Zafer Caddesi ardından Osman Kavuncu Bulvarı'na doğru ilerleyin. Yaklaşık 7 km. ilerde sağ tarafta otogarı göreceksiniz. Şehir merkezi istikametinde Osman Kavuncu Bulvarı'na dönünüz. Yaklaşık 2 km. sonra Kadir Has Stadyumunu göreceksiniz. 3 km. sonra sol tarafta aynı bulvar üzerinde yer alan Anatamir'i 4 km. geçtikten sonra 200 m. ileride alt geçide girmeden sol tarafta yer alan Talas Caddesi'ne (Hunat Mah.) dönünüz. 200 m. sonra alt geçite girmeden sol tarafa Nuh Naci Yazgan Caddesi'ne dönünüz. 600 m.ileriden sağ tarafa Seyyid Burhanettin Caddesi'ne döndükten yaklaşık 400 m. sonra sol tarafta Seyyid Burhanettin Türbesi karşısında Acıbadem Kayseri Hastanesi bulunmaktadır.

 

Sivas-Malatya Yolu Üzerinden Geliyorsanız

Sivas- Malatya yol ayrımından şehir merkezine sağ tarafa dönünüz. Yaklaşık 4 km. hiç sapmadan yolu takip ediniz. Kayseri Ticaret Odası 'nı gördükten sonra sola Mustafa Kemal Paşa Bulvarı'na dönünüz. Yaklaşık 4 km. ilerde bulunan Büyükşehir Belediyesi'ni geçip 1 km. sonra sağ tarafta Seyyid Burhanettin Türbesi karşısında Acıbadem Kayseri Hastanesi 'ne ulaşacaksınız.

 

Ücretsiz Servis ile Ulaşım

 

Kırşehir
07:30 – Eski Mucur Durağı Lale Camii
07:45 – Mucur
08:15 – Topaklı
08:35 – Kalaba
08:45 – Himmetdede
09:30 – Kayseri Hastane
Niğde
07:00 – Eski Otogar
07:05 – Gümüşler
07:10 – Aktaş Kasabası
07:25 – Konaklı
07:50 – Yeşilhisar
08:10 – İncesu
08:45 – Hastane
Nevşehir
Sadece Salı Günleri hizmet vermektedir. Niğde hasta servisi her Salı Nevşehir 'den saat 08:30 'da Borsa kavşağı zahire pazarı ve 09:00 'da Avanos -Kayseri kavşağından hasta alacaktır.

 

Uyarılar

Çiçek: Çiçekler enfeksiyon taşıma risklerine karşı hasta odalarına ve katlara kabul edilememektedir. Görevlilerimiz tarafından alınan çiçekleriniz taburcu olurken size teslim edilir.

Ziyaret Saatleri: Ziyaret saatlerimiz her gün 10.00-22.00 arasındadır. Olası sağlık risklerini düşünerek lütfen 6 yaşın altındaki çocukları ziyaretçi olarak kabul etmeyiniz.

Refakat: Hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebilir. Saat 22.00'den sonra odada bulunan ziyaretçiniz refakatçi kabul edilir.

Sigara: Hastanemizin iç mekanlarında sigara kullanılması yasaktır.

 

Hastanede düşmelerden korunma bilgisi için tıklayın...