SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN


Eskişehir Hastanesi
  • ODALARODALARHastanemizde standart oda ve suit oda bulunmaktadır.
  • OTOPARKOTOPARKHastanemizde otopark bulunmaktadır.
  • CAFECAFEHastanemizde Cafe Aplus hizmet vermektedir.
  • ATMATMHastanemizde ATM bulunmaktadır.
  • KUAFÖRKUAFÖRHastanemizde kuaför bulunmaktadır.
  • İBADETHANEİBADETHANEHastanemizde ibadethane bulunmaktadır.
  • HELİPORTHELİPORTHastanemizde acil durumlar için helikopter pisti bulunmaktadır.
  • ULAŞIMULAŞIMHastanemize nasıl ulaşabileceğinizi görmek için lütfen tıklayınız.

Acıbadem Eskişehir Hastanesi, sadece Eskişehir’deki değil; Afyon, Kütahya ve Bilecik gibi çevre illerdeki hastalara da hizmet vermek amacıyla 2010 yılında hizmete açıldı. Hastane, tıbbın tüm branşlarında hizmet vermeye devam ediyor.

Birçok sağlık sigortası ile anlaşması bulunan Acıbadem Eskişehir Hastanesi, SGK kapsamında Beyin Cerrahisi, Kalp, KVC, Kadın Doğum, Nöroloji ve Onkoloji dahil tüm bölümlerde anlaşmalı olarak hizmet veriyor.

21.137 m² Kapalı Alan

21.137 m²’lik kapalı alana kurulu Acıbadem Eskişehir Hastanesi’nde; 5 ameliyathane, yenidoğan yoğun bakım ünitesi dahil 34 yoğun bakım yatağı, 2 doğumhane ve 1 bebek bakım odası yer alıyor. 107 yatak kapasiteli hastanenin binası, 1.000 noktadan kontrol edilen akıllı bina sistemini barındırıyor.

Medikal Cihazlar

Acıbadem Eskişehir Hastanesi’nin tanı ve tedavi için kullanılan medikal cihazlar arasında; PET - CT, Trilogy, 1.5 Tesla MR, Dijital Röntgen, Dijital Mamografi, Anjiyografi, Kemik Dansitometri ve Bilgisayarlı Tomografi yer alıyor. Hastanenin Girişimsel Radyoloji bölümünde ise tomografi, ultrasonografi ve floroskopi eşliğinde tanı ve tedavi hizmeti veriliyor.

Tıbbi Birimler

Tıbbın tüm branşlarına yer veren Acıbadem Eskişehir Hastanesi'nde, Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Onkoloji, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları hizmet verilen branşlar arasında. Hastanede Tüp Bebek Merkezi ile Obezite ve Kalp Sağlığı birimlerinin yanı sıra; Meme, Menopoz, Diyabet, Sigarasız Yaşam klinikleri yer alıyor.

Hastanede dekontaminasyon odası, her biri birbirinden bağımsız acil gözlem odaları, tek kişilik kabinleme sistemi ile oluşturulan izole yoğun bakım odaları da bulunuyor.

Merkezler

Onkoloji Merkezi Obezite Merkezi Meme Sağlığı Merkezi Kalp Sağlığı Merkezi
Tüp Bebek Merkezi

Odalar

Hastanemizde 107 hasta yatağı mevcuttur.


Otopark

Hastenemizde tüm hastalarımız için ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir.

ATM

Acıbadem Eskişehir Hastanemizin Acil girişinde Garanti Bankası ATM'si bulunmaktadır.

Kafeterya

Cafe APlus, hastanede hem kafe hem yemek hizmeti vermektedir.

Kuaför

Acıbadem Eskişehir Hastanesi'nde kuaförlük hizmeti sunulmaktadır.

İbadethane

İbadethanelerimiz hastanemizin 2B katında tüm din ve inanç mensuplarının kullanımına uygun şekilde hazırlanmıştır.

Heliport

Hastanemizde acil durumlar için helikopter pisti bulunmaktadır.

Ulaşım

Havaalanından Geliyorsanız

Şehir merkezine giden yolu takip ediniz ve çevre yolu kavşağına gelince sağa dönünüz. Anadolu Üniversitesi'ni geçtikten 200 metre sonra kavşaktan sağa dönünüz ve ilk ışıklardan 'u' dönüş yaparak köprü yolunu takip ediniz. Yolun sonundaki ışıklardan sağa döndüğünüzde hastanemizi göreceksiniz.

Karayolu İle Geliyorsanız

Ankara Eskişehir çevre yolu üzerinde Anadolu Üniversitesini geçtikten 200 metre sonra kavşaktan sağa dönünüz ve ilk ışıklardan 'u' dönüş yaparak köprü yolunu takip ediniz. Yolun sonundaki ışıklardan sağa döndüğünüzde hastanemizi göreceksiniz. Bursa ve İstanbul yönünden çevre yolunu takip ediniz. Yolun sağ tarafında Koçtaş mağazasını göreceksiniz. 500 metre ileride sağ tarafta Acıbadem Eskişehir Hastanesi yer almaktadır. Afyon ve İzmir istikametinden Kütahya yönüne devam ediniz. Eskişehir il merkezine girmeden Ankara yönlendirmesinden sağa dönerek çevre yoluna giriniz. Yolun sağ tarafında Koçtaş mağazasını göreceksiniz. 500 metre ileride sağ tarafta Acıbadem Eskişehir Hastanesi yer almaktadır.

Demir Yolu İle Geliyorsanız

Gardan çıkınız ve sola dönerek yolun sonuna kadar devam ediniz. Yolun sonundaki caddede bulunan Espark tramvay durağından SSK yönündeki tramvaya bininiz ve Havacılık Müzesi durağında ininiz.  Acıbadem Eskişehir Hastanesi tramvay durağının sol tarafında yer almaktadır. Eskişehir Garı önünde taksi durağı yer almaktadır.

Otogardan Geliyorsanız

Tramvayı kullanınız. "Havacılık Müzesi" durağında ininiz. Acıbadem Eskişehir Hastanesi tramvay durağının sol tarafında yer almaktadır.

Uyarılar

Çiçek: Çiçekler enfeksiyon taşıma risklerine karşı hasta odalarına ve katlara kabul edilmez. Görevlilerimiz tarafından alınan çiçekleriniz taburcu olurken size teslim edilir.

Ziyaret Saatleri: Ziyaret saatlerimiz her gün 10.00-22.00 arasındadır. Olası sağlık risklerini düşünerek lütfen 6 yaşın altındaki çocukları ziyaretçi olarak kabul etmeyiniz.

Refakat: Hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebilir. Saat 22.00'den sonra odada bulunan ziyaretçiniz refakatçi kabul edilir.

Sigara: Hastanemizin iç mekanlarında sigara kullanılması yasaktır.

 

Hastanede düşmelerden korunma bilgisi için tıklayın...