SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN


Bodrum Hastanesi
  • ODALARODALARHastanemizde standart oda ve suit oda bulunmaktadır.
  • OTOPARKOTOPARKHastanemizde otopark bulunmaktadır.
  • CAFECAFEHastanemizde Cafe Aplus hizmet vermektedir.
  • ATMATMHastanemizde ATM bulunmaktadır.
  • İBADETHANEİBADETHANEHastanemizde ibadethane bulunmaktadır.
  • HELİPORTHELİPORTHastanemizde acil durumlar için helikopter pisti bulunmaktadır.
  • ULAŞIMULAŞIMHastanemize nasıl ulaşabileceğinizi görmek için lütfen tıklayınız.

Genel amaçlı bir hastane olarak konumlandırılan Acıbadem Bodrum Hastanesi, Haziran 2012’de hizmet vermeye başladı. Hastane, Bodrum ve çevresinde yaşayanların yanı sıra tatil amacıyla Bodrum’a gelen yerli ve yabancı turistlere de sağlık hizmeti sunuyor.

Hastane, tüm branşlarda özel sağlık sigortaları ile anlaşmalı olarak hastalarına hizmet veriyor.

26.000 m²’lik Kapalı Alan

Bodrum'un doğasına uygun şekilde planlanan hastane, yaklaşık 26.000 m²’lik  kapalı alana sahip. Gün ışığından yararlanacak şekilde tasarlanan ve iç dekorasyonunda Bodrum'a özgü simgelerin yer aldığı hastanenin hasta katlarında iç bahçeler, çocuklar için özel alanlar ve hasta yakınları için bekleme alanları bulunuyor.  

104 yatak kapasiteli Acıbadem Bodrum Hastanesi’nde 9'u yenidoğan yoğun bakım olmak üzere 23 yoğun bakım yatağı, 4 ameliyathane ve 10 Acil Gözlem Yatağı ile acil durumlar için helikopter pisti yer alıyor. Acil serviste müşahede altındaki hastalar ayrı bir bölümde tutuluyor.

Medikal Cihazlar

Acıbadem Bodrum Hastanesi’nde tanı ve tedavi hizmetleri; TrueBeam, Pet-CT, Tüm Vücut MR, DSA (Dijital Anjiyografi), 4 Boyutlu Renkli Doppler Ultrasonografi, Multislice Tomografi, Anjio CT, Dijital Mamografi, Meme Ultrasonografi ve 1.5 Tesla MR gibi medikal cihazlar ile yürütülüyor. Hastanede nükleer tıp alanında Gama Kamera cihazından faydalanılıyor.

Tıbbi Birimler

Tıbbın birçok branşında hizmet sunan Acıbadem Bodrum Hastanesi’nde Onkoloji Merkezi, Meme Sağlığı Merkezi, Tüp Bebek Merkezi, Check Up birimi, Radyoloji Bölümü, Girişimsel Kardiyoloji (Koroner anjiyografi, stent vb.) birimleri de yer alıyor.

Merkezler

Onkoloji Merkezi Tüp Bebek Merkezi Kalp Sağlığı Merkezi Meme Sağlığı Merkezi

Odalar

Hastanemizde 104 hasta yatağı mevcuttur.


Otopark

Geniş bir otoparkı bulunan Acıbadem Bodrum Hastanesi'nde, tüm misafirlerimiz için ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir.

ATM

Acıbadem Bodrum hastanemizin B2 katında Garanti Bankası ATM'si bulunmaktadır.

Kafeterya

Cafe APlus, CafeA Plus, hastanede hem kafe hem yemek hizmeti vermektedir.

İbadethane

İbadethanelerimiz hastanemizin B2 katında tüm din ve inanç mensuplarının kullanımına uygun şekilde hazırlanmıştır.

Heliport

 Hastanemizde acil durumlar için helikopter pisti bulunmaktadır.

Ulaşım

Havaalanından Araç İle Geliyorsanız

Bodrum istikametinde ilerleyin. Yaklaşık 30 km sonra şehir merkezine gireceksiniz. Aynı yolu Yalıkavak istikametine doğru takip edin. Yaklaşık 7 km ilerideki Ortakent Kavşağı'ndan sağa dönün ve Yalıkavak istikametinde ilerleyin. Hastanemiz, 200 metre ileride yolun solunda yer almaktadır.


Havaalanından Servis İle Geliyorsanız

Havaalanından kalkan Havaş servisleri ile Bodrum merkezde bulunan otogara ulaşabilirsiniz. Otogar'dan Yalıkavak minibüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Hastanemiz, Metro, Kipa marketlerini geçtikten sonra 200 metre ileride yer almaktadır.


Karayolu İle Geliyorsanız

Muğla-Milas yolundan Bodrum istikametine doğru ilerleyin. Yaklaşık 50 km sonra Bodrum girişine geleceksiniz. Yolu, Yalıkavak istikametinde takip edin. Yaklaşık 7 km ilerideki Ortakent Kavşağı'ndan sağa, Yalıkavak istikametinde ilerleyin, hastanemiz, yaklaşık 200 metre ileride solda yer almaktadır.


Bodrum Merkezden Geliyorsanız

Hastanemizde Bodrum merkezde bulunan otogardan hareket eden Yalıkavak minibüsleri ile ulaşabilirsiniz. Yalıkavak minibüsleri ile Metro-Kipa marketlerini geçtikten 200 metre sonra, hastanemizin önünde inebilirsiniz.


Turgutreis'ten Geliyorsanız

Turgutreis'ten merkezden, önce Gürece, ardından Ortakent merkeze geleceksiniz. Ortakent merkezden düz devam ettiğinizde Ortakent Kavşağı'na ulaşacaksınız. Bu noktadan, sola, Yalıkavak istikametine dönün. Hastanemiz, 200 mt ileride solda yer almaktadır.


Akyarlar'dan Geliyorsanız

Akyarlar merkezden Turgutreis istikametinde ilerleyin. Turgutreis'ten, önce Gürece, ardından Ortakent merkeze geleceksiniz. Düz devam ettiğinizde Ortakent kavşağını göreceksiniz. Kavşaktan sola, Yalıkavak istikametine dönün. Hastanemiz, 200 mt ileride solda yer almaktadır.


Gümüşlük'ten Geliyorsanız

Gümüşlük merkezden Turgutreis istikametinde ilerleyin. Turgutreis'ten, önce Gürece, ardından Ortakent merkeze geleceksiniz. Düz devam ettiğinizde Ortakent Kavşağını göreceksiniz. Kavşaktan sola, Yalıkavak istikametine dönün. Hastanemiz, 200 metre ileride solda yer almaktadır.


Gündoğan-Göltürkbükü 'nden Geliyorsanız

Yalıkavak ilçe merkezine girerken göreceğiniz üç yollu kavşaktan sola, Bodrum'a dönüş yapın ve yolu takip edin. Hastanemiz, yaklaşık 7 km ileride, sağda yer almaktadır.


Torba'dan Geliyorsanız:

Torba ilçe merkezinden çıkıp sola Bodrum istikametine ilerleyin. Torba kavşağından sağa, Bodrum istikametinde dönün. Yolu takip edin ve Yalıkavak istikametinde ilerleyin. Yaklaşık 7 km ilerideki Ortakent kavşağından sağa, Yalıkavak istikametinde dönün. Hastanemiz, 200 metre ileride solda yer almaktadır.

Uyarılar

Çiçek: Çiçekler enfeksiyon taşıma risklerine karşı hasta odalarına ve katlara kabul edilememektedir. Görevlilerimiz tarafından alınan çiçekleriniz taburcu olurken size teslim edilir.

Ziyaret Saatleri: Ziyaret saatlerimiz her gün 10.00-22.00 arasındadır. Olası sağlık risklerini düşünerek lütfen 6 yaşın altındaki çocukları ziyaretçi olarak kabul etmeyiniz.

Refakat: Hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebilir. Saat 22.00'den sonra odada bulunan ziyaretçiniz refakatçi kabul edilir.

Sigara: Hastanemizin iç mekanlarında sigara kullanılması yasaktır.

 

Hastanede düşmelerden korunma bilgisi için tıklayın...