SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN


Adana Hastanesi
  • ODALARODALARHastanemizde standart oda ve suit oda bulunmaktadır.
  • OTOPARKOTOPARKHastanemizde otopark bulunmaktadır.
  • CAFECAFEHastanemizde Cafe Aplus hizmet vermektedir.
  • ATMATMHastanemizde ATM bulunmaktadır.
  • KUAFÖRKUAFÖRHastanemizde kuaför bulunmaktadır.
  • İBADETHANEİBADETHANEHastanemizde ibadethane bulunmaktadır.
  • HELİPORTHELİPORTHastanemizde acil durumlar için helikopter pisti bulunmaktadır.
  • ULAŞIMULAŞIMHastanemize nasıl ulaşabileceğinizi görmek için lütfen tıklayınız.

Acıbadem Adana Hastanesi, Adana ve çevre illerdeki hastalara sağlık hizmeti sunmak için 2009 yılında faaliyete geçti. Tıbbi branşlarda tanı ve tedavi hizmeti veren hastane uluslararası JCI akreditasyonuna da sahip.

Birçok sağlık sigortası ile anlaşması bulunan hastane, SGK kapsamında Acil, Kardiyoloji, Kemik İliği Nakli, KVC, Radyasyon Onkolojisi ve Tıbbi Onkoloji branşlarında anlaşmalı hizmet sunuyor.  

22.000 m² Kapalı Alan

Hastanenin kurulduğu 22.000 m²’lik kapalı alanda, 105 yatak kapasitesi, 6 ameliyathane ve 28 yoğun bakım yatağı bulunuyor. KVC ve yenidoğan yoğun bakım üniteleri de hastanede yer alıyor.  

Medikal Cihazlar

Acıbadem Adana Hastanesi’nde onkoloji, kardiyoloji, meme sağlığı alanlarında da kullanılan medikal cihazlar arasında; Truebeam, Trilogy, PET/CT, Prostat Biyopsisi için 3D Görüntüleme ve Navigasyon Sistemi, Bilgisayarlı Tomografi ve Gama Kamera cihazları bulunuyor.  

Tıbbi Birimler

Kanser alanında da tanı ve tedavi hzimeti veren Acıbadem Adana Hastanesi’nde, Pediyatrik Kemik İliği Nakli Merkezi, Çocuk Onkolojisi, Çocuk Hematolojisi ve Tıbbı Onkoloji birimleri yer alıyor. Hastanenin tıbbi bölümleri arasında; Tüp Bebek Merkezi,Obezite Merkezi, Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahi, Meme Sağlığı, Perinatoloji birimleri ve Kozmetik Dermatoloji hizmetleri de bulunuyor.

Merkezler

Kemik İliği Nakli Merkezi Tüp Bebek Merkezi Onkoloji Merkezi Meme Sağlığı Merkezi
Kalp Sağlığı Merkezi

 


Odalar

Hastanemizde 105 hasta yatağı mevcuttur.


Otopark

Acıbadem Adana Hastanesi'nde, misafirlerimiz için ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir.

ATM

Acıbadem Adana hastanemizin kafeterya bahçesi içerisinde, poliklinik binasında ve ana binanın birbirine bağlandığı noktada Garanti Bankası'na ait ATM bulunmaktadır.

Kafeterya

Cafe APlus, hastanede hem kafe hem yemek hizmetleri vermektedir.

Kuaför

Hastanemizde kuaför salonu bulunmamaktadır. Hastalarımızdan talep geldiği takdirde bu hizmet dışarıdan sağlanmaktadır.

İbadethane

İbadethanelerimiz hastanemizin - 2B katında tüm din ve inanç mensuplarının kullanımına uygun şekilde hazırlanmıştır.

Heliport

 Hastanemizde acil durumlar için helikopter pisti bulunmaktadır.

Ulaşım

Özel Aracınız İle Geliyorsanız

E-5 (D400) karayolunu tercih ederseniz; Mersin istikametinde ilerleyip, Celal Bayar Köprüsü 'nü geçtikten sonra, Adana Sanayi Odası'na varmadan Acıbadem Adana Hastanesi levhasından sağa dönerek hastanemize ulaşabilirsiniz. Havalimanı 'ndan ya da otogardan gelmeyi tercih ederseniz (Mersin istikametinden dönüş E-5); Adana Sanayi Odasını geçince, Celal Bayar Köprüsünden sağa dönerek Mersin istikametine devam edip, Çifte Minare yönünde ilerleyip Acıbadem Adana Hastanesi yön tabelamızı takip ederek hastanemize ulaşabilirsiniz.

Atatürk Caddesi 'ni tercih ederseniz; Atatürk Parkı'nın yanında bulunan Cumhuriyet Caddesi 'nden sağa dönerek Çifte Minareyi geçtiğinizde hastanemize ulaşabilirsiniz.


Minibüs İle Geliyorsanız

Özen 2 dolmuşlarına binerek hemen hastanemizin önünde inebilirsiniz.


Otobüs İle Geliyorsanız

161 veya 162 nolu otobüsleri kullanarak hastanemizin önünde inebilirsiniz.

Uyarılar

Çiçek: Çiçekler enfeksiyon taşıma risklerine karşı hasta odalarına ve katlara kabul edilmemektedir. Görevlilerimiz tarafından alınan çiçekleriniz taburcu olurken size teslim edilir.

Ziyaret Saatleri: Ziyaret saatlerimiz her gün 10.00-22.00 arasındadır. Olası sağlık risklerini düşünerek lütfen 6 yaşın altındaki çocukları ziyaretçi olarak kabul etmeyiniz.

Refakat: Hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebilir. Saat 22.00'den sonra odada bulunan ziyaretçiniz refakatçi kabul edilir.

Sigara: Hastanemizin iç mekanlarında sigara kullanılması yasaktır.

 

Hastanede düşmelerden korunma bilgisi için tıklayın...