SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİNAcıbadem Sağlık Grubu, Endometriozis hastalığının tanı ve tedavisini Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümleri incelemektedir. Endometriozis'in tanısı jinekolojik muayene ile birlikte konulmakta ve tedavi hizmeti verilmektedir.

Endometriozis Merkezi'nde tanı ve tedavi hizmetleri, gebelik isteğine ve ağrı bulgularının ciddiyetine göre değişiklik göstermektedir. Tedavinin amacı, ağrıyı kontrol altına almak ve olabildiğince hastalığın ilerlemesini, yeni odaklar oluşmasını engellemek ya da geciktirebilmektir. 

Endometriozis Merkezi Bölümü Doktorları


Endometriozis Merkezi Bölümü Hizmet Noktaları

Daha fazla bilgi için: Alo Acıbadem 444 55 44


Endometriozis Merkezi Bölümü Tanı Tedavi Hizmetleri

Acıbadem Sağlık Grubu, Endometriozis hastalığının tanı ve tedavisini Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümleri incelemektedir. Endometriozis'in tanısı jinekolojik muayene ile birlikte konulmakta, güncel teknolojiler ve multidisipliner ekip ile birlikte tedavi hizmeti verilmektedir. Endometriozis Merkezi'nde tanı ve tedavi hizmetleri, gebelik isteğine ve ağrı bulgularının ciddiyetine göre değişiklik göstermektedir. Tedavinin amacı, ağrıyı kontrol altına almak ve olabildiğince hastalığın ilerlemesini, yeni odaklar oluşmasını engellemek ya da geciktirebilmektir. Cerrahi yöntem ya da ilaç tedavisi ile hastalarımıza tanı ve tedavi sürecinde uygun müdahalelerin yapılması amaçlanmaktadır.

Daha fazla bilgi için: Alo Acıbadem 444 55 44