SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİNAcıbadem Fulya Bağımlılık Merkezi, kişiye özel, ayaktan tedavi yöntemi ile hizmet veriyor. Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı merkezimizde tütün, alkol, esrar, eroin gibi bağımlılık yapıcı maddelerin yanı sıra kumar, internet, iş, alışveriş gibi davranışsal bağımlılıklar için de danışmanlık ve tedavi hizmetleri veriliyor.

Merkezimizde kişiye özel bütüncül bir yaklaşımla ihtiyaçlara uygun tedavi planı belirlenir. Periyodik muayene ve reçete gerektiren bağımlılığa özel tedaviler hafta içi mesai saatlerinin yanı sıra mesai saatleri dışında ve hafta sonu sosyal yaşama engel olmadan sağlanıyor.

Bağımlılık, kişiyle beraber tüm ailenin etkisini hissettiği bir hastalıktır. Dolayısıyla kişinin tedavi sürecine, yakınlarının ihtiyaçları da dahil oluyor. Merkezde, tedavi gören kişinin ailesi ve yakınlarına yönelik bilgilendirme ve danışmanlık hizmetleri sunuluyor. Bağımlılığın tedavisi, bireyselleştirilmiş ihtiyaçlara uygun tedavi planı ve multidisipliner yaklaşımla gerçekleştiriliyor. Ayaktan tedavi imkanı sunulan merkezde, kişisel mahremiyet ön planda tutuluyor.

Bağımlılık Merkezi Bölümü Doktorları


Bağımlılık Merkezi Bölümü Hizmet Noktaları

Daha fazla bilgi için: Alo Acıbadem 444 55 44