SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN


Acıbadem Kanser Merkezleri

Tüm kanser türlerinin tanı ve tedavisinin yapıldığı Acıbadem Kanser Merkezleri'nde; cerrahi onkolojinin yanı sıra radyasyon onkolojisi ve tıbbi onkoloji hizmetleri verilir.

Kanser merkezlerinde kanser tedavisi için gerekli tüm altyapı ve donanım bulunur. Multidisipliner bir anlayışla hizmet verilen merkezlerde, kanserin tanılanmasında hızlı ve radyasyon oranı düşük görüntüleme cihazları, tedavisinde ise ileri teknoloji radyo cerrahi cihazları kullanılır.

Kanser merkezi bulunmayan Acıbadem Hastaneleri, merkez bulunan diğer Acıbadem Hastaneleriyle iş birliği yaparak, hastanın en yakın merkezde ve en kısa sürede tedavi görmesi sağlanır.

Merkezlerde özel sağlık sigortalı ve nakit ödeme yapan hastaların yanı sıra SGK anlaşmalı hastalara da hizmet verilir.

Merkezlerimiz

Acıbadem Sağlık Grubu'nun 9 hastanesinde Kanser Merkezi bulunuyor. Acıbadem Bakırköy, Acıbadem Internaional ve Acıbadem Kocaeli Hastenesi'nde ise sadece medikal onkoloji hizmeti veriliyor. Tüm Acıbadem hastanelerinde kanser cerrahisi hizmeti sunuluyor.

Acıbadem Sağlık Grubu, Kanser Merkezleri'nin yanı sıra 1 erişkin kemik iliği nakli merkezi ve 2 pediyatrik kemik iliği nakli merkezi ile kan hastalıkları ve kanserleri konusunda tanı ve tedavi hizmeti veriyor.