SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN


Kozyatağı Hastanesi
  • ODALARODALARHastanemizde standart oda ve suit oda bulunmaktadır.
  • CAFECAFEHastanemizde Cafe Aplus hizmet vermektedir.
  • ATMATMHastanemizde ATM bulunmaktadır.
  • KUAFÖRKUAFÖRHastanemizde kuaför bulunmaktadır.
  • İBADETHANEİBADETHANEHastanemizde ibadethane bulunmaktadır.
  • HELİPORTHELİPORTHastanemizde acil durumlar için helikopter pisti bulunmaktadır.
  • ULAŞIMULAŞIMHastanemize nasıl ulaşabileceğinizi görmek için lütfen tıklayınız.

Onkoloji ve Nöroşirürjik Bilimler Öncelikte

Acıbadem Sağlık Grubu’nun üçüncü hastanesi olan Acıbadem Kozyatağı Hastanesi 2004 yılında hizmete açıldı. Tıbbın tüm branşlarında hizmet veren Acıbadem Kozyatağı, onkoloji ile beyin ve sinir cerrahisi alanlarında çalışmaların yoğunlaştırıldığı hizmetler sunuyor.

Birçok sağlık sigortası ile anlaşması bulunan Acıbadem Kozyatağı Hastanesi, SGK kapsamında; Acil, Kardiyoloji ve Tıbbi Onkoloji branşlarında anlaşmalı olarak hizmet sunuyor.

13.000 m²  Üstünde Kapalı Alan

13.700 m² kapalı alana sahip olan Acıbadem Kozyatağı Hastanesi’nde 84 yatak kapasitesi, 4 ameliyathane ve 8 yoğun bakım yatağı yer alıyor.

Medikal Teknolojiler

Hastanenin tıbbı yoğunluklu cihaz parkında Truebeam, CyberKnife, PET/BT, 3 Boyutlu Tomosentez Özellikli Dijital Mamografi, Tüm Vücut MR, 1.5 Tesla Yarı Açık MR, Rapidarc ve Brakiterapi yer alıyor. Beyin tümörlerinin radyocerrahi ile tedavisinde kullanılan Gamma Knife ve beyin ameliyatlarında da görüntü sağlayan 3 Tesla Intraoperatif MR, yine Acıbadem Kozyatağı Hastanesi’nde ameliyathane içinde kullanılıyor.

Tıbbi Birimler

Acıbadem Kozyatağı Hastanesi, Radyasyon Onkolojisi alanında yoğunlaşan tıbbi hizmetlerin yanı sıra Nörolojik Bilimler Bölümü ile multidisipliner yapıyla hizmet veriyor. Bölümde Göz (nörooftalmoloji), Kulak Burun Boğaz (nörootoloji) ve Radyoloji branşları ortak çalışıp birlikte değerlendirme yapıyor. Hareket Analizi Merkezi’nde ise, hareket bozukluğu ile kendini gösteren spastisite, çeşitli ortopedik ve nörolojik nedenler sonucu gelişen hastalıklara karşı tedavi uygulanıyor. Hastanede ayrıca İnme Kliniği, Spastik Çocuk Cerrahisi Kliniği ve Nörofizyoloji branşlarında ile tanı ve tedavi hizmetleri sunuluyor.

Özellikli Merkezler

Meme Sağlığı Merkezi

Acıbadem Sağlık Grubu hastanelerinde birçok tıbbi birimi tek bir çatı altında toplayan "multidisiplinler" yaklaşımla tanı ve tedavi yöntemlerinin uygulandığı Özellikli Merkezler bulunmaktadır.

Medikal Cihazlar

3 BOYUTLU TOMOSENTEZ ÖZELLİKLİ DİJİTAL MAMOGRAFİ  DSA (Dijital Anjiyografi)

Odalar

Farklı İhtiyaçlara Özel Odalar

Hasta ve hasta yakınlarının farklı ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmış odalar bulunmaktadır. Tüm odalarımızda, hasta ve yakınlarının konforunu artıracak yerli yabancı kanalların izlenebileceği televizyondan internet hizmetine, hastaya özel diyet menüsünden gazete-dergi servisine kadar tüm ihtiyaçlara özel hizmetler sunulmaktadır.

Standart Oda

ATM

Acıbadem Kozyatağı Hastanemizin içinde ATM bulunmamaktadır.

Kafeterya

Lezzetin Adresi: CafeAPlus

Kozyatağı CafeAPlus, Türk ve dünya mutfağının zengin çeşitliliğini geniş ve ferah ortamında misafirlerine sunmaktadır. Diyet yemek çeşitleri, mevsime göre balık çeşitleri, zengin kahvaltı seçenekleri, birbirinden farklı pasta ve tatlılarının yanı sıra küçük misafirlerini düşünerek hazırladığı çocuk menüsüyle her yaştan kişinin damak tadına hitap etmektedir. CafeAPlus, geniş ve ferah oturma alanı, tasarımı, hizmet kalitesi ve güler yüzlü çalışanlarıyla misafirlerinin mümkün olduğunca kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlamaktadır. Aplus menüsü için tıklayınız.

Kuaför

Hastanemizde kuaför hizmeti verilmemektedir.

İbadethane

İbadethanelerimiz hastanemizin -1B katında tüm din ve inanç mensuplarının kullanımına uygun şekilde hazırlanmıştır.

Heliport

 Hastanemizde helikopter pisti bulunmamaktadır.

Ulaşım

Boğaziçi Köprüsü'nden Geliyorsanız

Boğaziçi Köprüsü'nü geçtikten sonra Altunizade girişi ve Acıbadem sapağını geçiniz. Ankara-Haydarpaşa çıkışından girip tekrar soldan, Ankara çıkışından E-5 yoluna geçiniz. Sağ tarafınızda Hilton, sol tarafınızda Optimum AVM'yi geçerek Kozyatağı yan yol tabelasından giriniz. Aytemiz'e gelince ışıklardan sağa; daha sonra da yaklaşık 100 metre ilerleyip ışıklardan sola dönünüz. Hastaneyi karşınızda göreceksiniz.


Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden Geliyorsanız

FSM Köprüsü'nden geçtikten sonra Kavacık, Ümraniye ve K.Bakkalköy sapağını da geçiniz. Kozyatağı'na kadar geliniz, Ankara çıkışından E-5 yoluna geçiniz. Alt köprüyü geçer geçmez sağda Kozyatağı yan yol tabelasından giriniz. Aytemiz'e gelince ışıklardan sağa dönünüz. Yaklaşık 100 metre sonra ilk ışıklardan da sola dönünce hastane karşınıza çıkacak.


Kadıköy E-5 İstikametinden Geliyorsanız

E-5 istikametinde ilerleyip; sağ tarafınızda Hilton, sol tarafınızda Optimum AVM'yi geçerek Kozyatağı yan yol tabelasından giriniz. Aytemiz'e gelince ışıklardan sağa dönünüz. Yaklaşık 100 metre sonra ilk ışıklardan sola dönünce hastane karşınıza çıkacak.


Minibüs Yolu Kadıköy İstikametinden Geliyorsanız

Minübüs yolu üzerinde Göztepe geçildikten bir süre sonra solda çevre yolu tabelasından sola dönünüz. Yolun sağ tarafından devam ederek İnönü Caddesi'ne çıkınız. 5. ışıklara gelindiğinde sağa giriniz, solda hastaneyi göreceksiniz.


Minibüs Yolu Kartal İstikametinden Geliyorsanız

Minübüs yolu üzerinde Tüccarbaşı geçildikten bir süre sonra sağda çevre yolu tabelasını göreceksiniz, tabeladan sağa dönünüz. Yolun sağ tarafından devam ederek İnönü Caddesi'ne çıkınız. 5. ışıklara gelindiğinde sağa giriniz, solda hastaneyi göreceksiniz.


Pendik-Kartal-Maltepe- Bostancı E-5 Yönünden Geliyorsanız

E-5'ten Kadiköy istikametinde giderken solda Honda bayisini geçiniz, sağda Kozyatağı Carrefour'u görünce yolun karşı tarafına geçilebilmesi için Erenköy çıkışından çıkılıp üst yola geçiniz. Ankara çıkışından tekrar E-5 yoluna geçiniz. Alt köprüyü geçer geçmez sağda Kozyatağı yan yol tabelasından giriniz. Aytemiz'e gelince ışıklardan sağa dönünüz. Yaklaşık 100 metre sonra ilk ışıklardan sola dönünce hastaneyi göreceksiniz.

Uyarılar

Çiçek: Çiçekler enfeksiyon taşıma risklerine karşı hasta odalarına ve katlara kabul edilememektedir. Görevlilerimiz tarafından alınan çiçekleriniz taburcu olurken size teslim edilir.

Ziyaret Saatleri: Ziyaret saatlerimiz her gün 10.00-22.00 arasındadır. Olası sağlık risklerini düşünerek lütfen 6 yaşın altındaki çocukları ziyaretçi olarak kabul etmeyiniz.

Refakat: Hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebilir. Saat 22.00'den sonra odada bulunan ziyaretçiniz refakatçi kabul edilir.

Sigara: Hastanemizin iç mekanlarında sigara kullanılması yasaktır.

 

Hastanede düşmelerden korunma bilgisi için tıklayın...