SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN


Kocaeli Hastanesi
  • ODALARODALARHastanemizde standart oda ve suit oda bulunmaktadır.
  • OTOPARKOTOPARKHastanemizde otopark bulunmaktadır.
  • CAFECAFEHastanemizde Cafe Aplus hizmet vermektedir.
  • ATMATMHastanemizde ATM bulunmaktadır.
  • KUAFÖRKUAFÖRHastanemizde kuaför bulunmaktadır.
  • İBADETHANEİBADETHANEHastanemizde ibadethane bulunmaktadır.
  • HELİPORTHELİPORTHastanemizde acil durumlar için helikopter pisti bulunmaktadır.
  • ULAŞIMULAŞIMHastanemize nasıl ulaşabileceğinizi görmek için lütfen tıklayınız.

Kocaeli ve Çevresine Sağlık Hizmeti

Acıbadem Sağlık Grubu’nun 6. hastanesi olarak 2006 yılından bu yana hizmet veren Acıbadem Kocaeli Hastanesi, kurulduğu alanın şehirlerarası yollara yakın olması nedeniyle, çevre illerdeki hastalara da hizmet sunuyor. Hastane, tıbbın tüm branşlarına yer veriyor.

Birçok sağlık sigortası ile anlaşması bulunan Acıbadem Kocaeli; SGK kapsamında Acil, Kardiyoloji, KVC ve Tıbbi Onkoloji alanlarında anlaşmalı olarak hizmet sunuyor.

6.500 M² Kapalı Alan

Hastane 6.500 m²’lik kapalı alanıyla, İstanbul’a çok yakın bir bölgede konumlandığı için İstanbul’daki Acıbadem Sağlık Grubu’na bağlı diğer hastaneler ile entegre çalışabiliyor. Hastane içerisinde 61 yatak, 3 ameliyathane, 18 yoğun bakım yatağı bulunuyor.

Medikal Teknolojiler

Acıbadem Kocaeli Hastanesi kanserin tanı ve tedavisinde PET/BT cihazı kullanıyor, ayrıca Nükleer Tıp Bölümü’nde Gama Kamera Sistemi de bulunuyor.

Tıbbi Birimler

Tıbbın tüm branşlarına yer veren Acıbadem Kocaeli Hastanesi’nde hizmet verilen birimler arasında Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümü, Uyku Bozuklukları Kliniği, Kardiyoloji ve Kalp Damar Cerrahisi, Tıbbı Onkoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bulunuyor. Öte yandan Plastik, Estetik ve Rekonstruktif Cerrahi bölümünde mikrocerrahi yöntemi kullanıyor.

İş Kazalarına Karşı Sağlık Söyleşileri

Bir sanayi bölgesi olan Kocaeli’nde konumlanan Acıbadem Kocaeli Hastanesi’nde, iş kazaları ve her türlü travma vakalarına 24 saat müdahale edebiliyor. Ayrıca, iş kazalarına yönelik düzenlediği sağlık söyleşileri ile bilinçlendirme çalışmaları yürütülüyor.

Özellikli Merkezler

Meme Sağlığı Merkezi Kalp Sağlığı Merkezi

Acıbadem Sağlık Grubu hastanelerinde birçok tıbbi birimi tek bir çatı altında toplayan "multidisiplinler" yaklaşımla tanı ve tedavi yöntemlerinin uygulandığı Özellikli Merkezler bulunmaktadır.

Medikal Cihazlar

PET CT DSA (Dijital Anjiyografi)  
     

Odalar

Farklı İhtiyaçlara Özel Odalar

Hasta ve yakınlarının konforunun ön planda tutulduğu hastanemizde farklı ihtiyaçlara göre tasarlanmış odalar bulunmaktadır. Bu odaların her birinde 5 yıldızlı otel konforu sunulmaktadır. Tüm odalarımızda, hasta ve yakınlarının konforunu artıracak yerli yabancı kanalların izlenebileceği televizyondan internet hizmetine, hastaya özel diyet menüsünden gazete-dergi servisine kadar tüm ihtiyaçlara özel hizmetler sunulmaktadır.

A Tipi Suit B Tipi Suit Standart Oda

Otopark

Geniş bir otoparkı bulunan Acıbadem Kocaeli Hastanesi'nde, misafirlerimiz için ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir.

ATM

Acıbadem Kocaeli Hastanemizin bahçe bölümünde Garanti Bankası ATM'si bulunmaktadır.

Kafeterya

Lezzetin Adresi: CafeAPlus

Kocaeli CafeAPlus, Türk ve dünya mutfağının zengin çeşitliliğini geniş ve ferah ortamında misafirlerine sunmaktadır. Diyet yemek çeşitleri, mevsime göre balık çeşitleri, zengin kahvaltı seçenekleri, birbirinden farklı pasta ve tatlılarının yanı sıra küçük misafirlerini düşünerek hazırladığı çocuk menüsüyle her yaştan kişinin damak tadına hitap etmektedir. CafeAPlus, geniş ve ferah oturma alanı, tasarımı, hizmet kalitesi ve güler yüzlü çalışanlarıyla misafirlerinin mümkün olduğunca kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlamaktadır. Aplus menüsü için tıklayınız.

Kuaför

Hastanemizde kuaför salonu bulunmamaktadır. Hastalarımızdan talep geldiği takdirde bu hizmet dışarıdan sağlanmaktadır.

İbadethane

İbadethanelerimiz hastanemizin -1. katında tüm din ve inanç mensuplarının kullanımına uygun şekilde hazırlanmıştır.

Heliport

 Hastanemizde helikopter pisti bulunmamaktadır.

Ulaşım

Özel Aracınızla Karayolu İle Geliyorsanız

Bolu ve Düzce'den gelinirse; İzmit - İstanbul yönünü takip ediniz. İstanbul gişelere gelmeden yolun sağ tarafında Acıbadem Kocaeli Hastanemize ulaşabilirsiniz. Adapazarı'ndan gelinirse; TEM otoyolundan İstanbul yönünü takip ediniz. TEM Kandıra sapağı çıkışından D-100 yolunun İstanbul yönünü takip ediniz. İstanbul gişelere gelmeden yolun sağ tarafında Acıbadem Kocaeli Hastanemize ulaşabilirsiniz. Kandıra'dan gelinirse; İzmit - İstanbul yönünü takip ediniz. İstanbul gişelere gelmeden yolun sağ tarafında Acıbadem Kocaeli Hastanemize ulaşabilirsiniz. Karamürsel - Değirmendere - Gölcük'ten gelinirse; Başiskele ilçesi geçildikten sonra İzmit Sahil yönünü takip ediniz. Sahil yolunun bitiminde Carrefour'u geçtikten sonra İstanbul yönüne dönünüz. İstanbul gişelere gelmeden yolun sağ tarafında Acıbadem Kocaeli Hastanemize ulaşabilirsiniz. Gebze - Dilovası - Körfez - Derince'den gelinirse; TEM otoyolundan İzmit Batı çıkışını takip ediniz. İzmit Batı gişelerinden geçtikten 500 metre sonra, benzin istasyonu yol ayrımından sağa dönerek yolu takip ediniz. Yolun sağ tarafından köprü üzerine çıkıp sağa devam ediniz. Yolun sonunda bulunan eski cezaevinden sola dönünüz. 100 metre ilerledikten sonra sol tarafta Acıbadem Kocaeli Hastanemize ulaşabilirsiniz. Kartepe'den gelinirse; İzmit - İstanbul yönünü takip ediniz. İstanbul gişelere gelmeden yolun sağ tarafında Acıbadem Kocaeli Hastanemize ulaşabilirsiniz.

 

Otobüs Veya Servis İle Karayolundan Geliyorsanız

Karayolu ile ulaşım (Minibüs): Adapazarı yönünden geliniyorsa Derince ve Kuruçeşme yazan minibüslere binerek Kuruçeşme'ye gelmeden hastane önünde inebilirsiniz. İstanbul yönünden gelenler ise Cezaevi durağında inip üst geçidi kullanarak karşıya geçebilir ve Acıbadem Kocaeli Hastanemize ulaşabilirsiniz.

 

Otogar Yolu Üzerinden Geliyorsanız

Otobüs şirketlerinin servis araçlarıyla hastanemize ulaşabilir ya da Derince ve Kuruçeşme yazan minibüslere binerek Kuruçeşme'ye gelmeden hastane önünde inebilirsiniz. Hastanemizin ücretsiz hasta servis bilgileri aşağıdaki gibidir.

Adapazarı'ndan Hastaneye
Hafta içi 09:30
Cumartesi 09:30
Hastane'den Adapazarı'na
Hafta içi 13:30
Cumartesi 13:30
Yuvam Akarca'dan Hastaneye
Hafta içi 09:00 - 13:30
Cumartesi 09:00
Hastane'den Yuvam Akarca'ya
Hafta içi 11:00 -15:30
Cumartesi 11:00
Gebze'den Hastane'ye 
Çarşamba 09:30
Cumartesi 09:30
Hastane'den Gebze'ye
Çarşamba 12:30
Cumartesi 12:30
Karamürsel'den Hastaneye
Salı 09:30
Perşembe 09:30
Cumartesi 09:30
Hastaneden Karamürsel'e
Salı 12:30
Perşembe 12:30
Cumartesi 12:30
 


Havayolu İle Geliyorsanız

Sabiha Gökçen Havaalanı'ndan- Atatürk Havaalanından araç ile gelinirse; TEM otoyolundan Ankara ve sonrasında İzmit Batı çıkışını takip ediniz. İzmit Batı gişelerinden geçtikten 500 metre sonra, Petrol istasyonu yol ayrımından sağa dönerek yolu takip ediniz. Yolun sağ tarafından köprü üzerine çıkıp sağa devam ediniz. Yolun sonunda bulunan Cezaevi'nden sola dönünüz. 100 metre ilerledikten sonra Acıbadem Kocaeli Hastanemize ulaşabilirsiniz. Hastanemizin ücretsiz hasta servis bilgileri için tıklayınız.Atatürk Havaalanı'ndan otobüs ile gelinirse; Esenler otogarına ulaşarak İzmit otobüslerine binebilir, Kuruçeşme Cezaevi mevkiinde inerek otobüs şirketinin servis araçlarıyla Acıbadem Kocaeli Hastanemize ulaşabilirsiniz.

Uyarılar

 Çiçek: Çiçekler enfeksiyon taşıma risklerine karşı hasta odalarına ve katlara kabul edilememektedir. Görevlilerimiz tarafından alınan çiçekleriniz taburcu olurken size teslim edilir. 


Ziyaret Saatleri: Ziyaret saatlerimiz her gün 10.00-22.00 arasındadır. Olası sağlık risklerini düşünerek lütfen 6 yaşın altındaki çocukları ziyaretçi olarak kabul etmeyiniz. 

Refakat: Hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebilir. Saat 22.00'den sonra odada bulunan ziyaretçiniz refakatçi kabul edilir. 

Sigara: Hastanemizin iç mekanlarında sigara kullanılması yasaktır.

 

Hastanede düşmelerden korunma bilgisi için tıklayın...