SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN


Kayseri Hastanesi
  • ODALARODALARHastanemizde standart oda ve suit oda bulunmaktadır.
  • OTOPARKOTOPARKHastanemizde otopark bulunmaktadır.
  • CAFECAFEHastanemizde Cafe Aplus hizmet vermektedir.
  • ATMATMHastanemizde ATM bulunmaktadır.
  • KUAFÖRKUAFÖRHastanemizde kuaför bulunmaktadır.
  • İBADETHANEİBADETHANEHastanemizde ibadethane bulunmaktadır.
  • HELİPORTHELİPORTHastanemizde acil durumlar için helikopter pisti bulunmaktadır.
  • ULAŞIMULAŞIMHastanemize nasıl ulaşabileceğinizi görmek için lütfen tıklayınız.

Tarihi Binada Hizmet Veren Hastane 

Acıbadem Sağlık Grubu, bölgenin sağlık mirasına sahip çıkan bir anlayışla, 1924 yılında Mustafa Kemal Atatürk tarafından hizmete açılan tarihi hastane binasını restore ederek 2009 yılında yeniden sağlık sektörüne kazandırdı. Göz sağlığı, Tıbbi Onkoloji, Dermatoloji, Plastik, Estetik, Rekonstruktif Cerrahi, Beslenme ve Diyet birimleri ile idari ofislerin yer aldığı tarihi bina, aynı zamanda konferans, toplantı ve sergi merkezi olarak da kullanılıyor. Acıbadem Kayseri Hastanesi tıbbın tüm branşlarında tanı ve tedavi üniteleriyle Kayseri ve çevre illerdeki hastalara hizmet sunuyor.

Birçok sağlık sigortası ile anlaşması bulunan Acıbadem Kayseri Hastanesi, SGK kapsamında Beyin Cerahhisi’nden Onkoloji’ye birçok tıbbi branşta anlaşmalı olarak hizmet veriyor.

22.000 M² Kapalı Alan

22.000 metrekarelik kapalı alanında konumlanan Acıbadem Kayseri Hastanesi’nde 89 yatak kapasitesi, 28 yoğun bakım yatağı ve 6 ameliyathane bulunuyor. Akıllı bina teknolojisine sahip hastane, tarihi ve ana bina olarak 2 ayrı yapıdan oluşuyor.

Medikal Teknolojiler

Acıbadem Kayseri Hastanesi bünyesinde, Rapidarc, PET/BT, Trilogy, 2x64 Kesitli Bilgisayarlı Tomografi ve Gama Kamera gibi teknolojik cihazlar bulunuyor.

Tıbbi Birimler

Acıbadem Kayseri Hastanesi’nde kanser çalışmalarına odaklanan tıbbi birimlerin ve Tüp Bebek Merkezi’nin yanı sıra, Kalp Sağlığı, Obezite ve Meme Sağlığı alanlarında yoğunlaşmış tıbbi birimler, Uyku Bozuklukları Kliniği, Dermakozmetik uygulamalar, Check-Up, Crohn ve Kolit alanında yoğunlaşmış tıbbi birimler, Reflü Kliniği ve Menopoz Kliniği ile de sağlık hizmeti veriliyor.

Kimyasal Yaralanmalara Karşı Dekontaminasyon Odası

Acıbadem Kayseri Hastanesi'nin acil servisi hastanın hastane içerisindeki hareketini optimize edecek, zaman kaybını engelleyecek ve kısa süre içinde gereken tüm uygulamaları aynı hat üzerinde sunacak şekilde tasarlandı. Acil ambulans ve ayaktan hasta için ayrı girişlerin bulunduğu serviste, nükleer ve biyolojik saldırıya maruz kalınması halinde kullanılmak üzere düzenlenmiş dekontaminasyon alanı da yer alıyor.

Özellikli Merkezler

Onkoloji Merkezi  Kalp Sağlığı Merkezi Meme Sağlığı Merkezi Obezite Merkezi
Tüp Bebek Merkezi

Acıbadem Sağlık Grubu hastanelerinde birçok tıbbi birimi tek bir çatı altında toplayan "multidisiplinler" yaklaşımla tanı ve tedavi yöntemlerinin uygulandığı Özellikli Merkezler bulunmaktadır.

Medikal Cihazlar

TRILOGY PET CT DSA (Dijital Anjiyografi)
EXCIMER LAZER

Odalar

Farklı İhtiyaçlara Özel Odalar

Hasta ve hasta yakınlarının farklı ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmış odalar bulunmaktadır. Tüm odalarımızda, hasta ve yakınlarının konforunu artıracak yerli yabancı kanalların izlenebileceği televizyondan internet hizmetine, hastaya özel diyet menüsünden gazete-dergi servisine kadar tüm ihtiyaçlara özel hizmetler sunulmaktadır.

Suit Oda Standart Oda Engelli Odası  

Otopark

Geniş bir otoparkı bulunan Acıbadem Kayseri Hastanesi'nde, misafirlerimiz için ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir.

ATM

Acıbadem Kayseri hastanemizin bahçe bölümünde Garanti Bankası ATM'si bulunmaktadır.

Kafeterya

Lezzetin Adresi: CafeAPlus

Kayseri CafeAPlus, Türk ve dünya mutfağının zengin çeşitliliğini geniş ve ferah ortamında misafirlerine sunmaktadır. Diyet yemek çeşitleri, mevsime göre balık çeşitleri, zengin kahvaltı seçenekleri, birbirinden farklı pasta ve tatlılarının yanı sıra küçük misafirlerini düşünerek hazırladığı çocuk menüsüyle her yaştan kişinin damak tadına hitap etmektedir. CafeAPlus, geniş ve ferah oturma alanı, tasarımı, hizmet kalitesi ve güler yüzlü çalışanlarıyla misafirlerinin mümkün olduğunca kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlamaktadır. Aplus menüsü için tıklayınız.

Kuaför

Hasta ve yakınlarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurulan Acıbadem Kayseri Hastanesi'nde profesyonel bir ekip tarafından kuaförlük hizmeti de sunulmaktadır.

Kadın ve erkeklere yönelik tüm saç ve bakım hizmetlerinin sunulduğu kuaför salonunda hafta içi 08:00 - 18:00, cumartesi günü ise 08:00 - 14:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Hastalığı nedeniyle kuaför salonuna gelemeyen misafirler, kuaförlük hizmetini odalarında da alabilmektedir. Hastanemizde doğum yapan annelere özel, bir kereye mahsus olmak üzere ücretsiz fön çekimi yapılmaktadır.

Kuaförlük hizmetlerimizden yararlanmak ve randevu almak için 0352 - 207 38 83 arayabilirsiniz.

İbadethane

İbadethanelerimiz hastanemizin - 2B katında tüm din ve inanç mensuplarının kullanımına uygun şekilde hazırlanmıştır.

Heliport

 Hastanemizde helikopter pisti bulunmamaktadır.

Ulaşım

Havaalanı Yolu Üzerinden Geliyorsanız

Havaalanından çıktıktan sonra Mustafa Kemal Paşa Bulvarı'na doğru ilerleyiniz. Yaklaşık 1 km. ilerde bulunan Kayseri Fuarı'nı geçtikten sonra KASKİ' yi göreceksiniz. KASKİ'den yaklaşık olarak 3 km. ileride Büyükşehir Belediyesi 'ne ulaşacaksınız. Büyükşehir Belediyesi'ni geçtikten sonra aynı bulvar üzerindeki Melikgazi Beldiyesi'nide geçip yaklaşık 500 m. kadar ilerledikten sonra sağ tarafta Seyyid Burhanettin Türbesi karşısında Acıbadem Kayseri Hastanesi bulunmaktadır.

 

Üniversite Yolu Üzerinden Geliyorsanız

Üniversite çıkışından, sağ tarafta bulunan Talas Caddesi'ne dönünüz. Yaklaşık 4 km. yolu takip edip ilk kavşaktan- Mustafa Kemal Paşa Bulvarı'na dönünüz. Yaklaşık 500 m. ileride sol tarafta Seyyid Burhanettin Türbesi karşısında Acıbadem Kayseri Hastanesi bulunmaktadır.

 

Otogar Yolu Üzerinden Geliyorsanız

Otogardan çıkınız, şehir merkezi istikametinde Osman Kavuncu Bulvarı'na dönünüz. Yaklaşık 2 km. sonra Kadir Has Stadyumu'nu göreceksiniz. 3 km. sonra sol tarafta aynı bulvar üzerinde yer alan Anatamir'i 4 km. geçtikten sonra 200 m. ileride alt geçide girmeden sol tarafta yer alan Talas Caddesi'ne (Hunat Mah.) dönünüz. 200 m. sonra alt geçite girmeden sol tarafa Nuh Naci Yazgan Caddesi'ne dönünüz. 600 m.ileriden sağ tarafa Seyyid Burhanettin Caddesi'ne döndükten yaklaşık 400 m. sonra sol tarafta Seyyid Burhanettin Türbesi karşısında Acıbadem Kayseri Hastanesi bulunmaktadır.

 

Boğazköprü Yolu Üzerinden Geliyorsanız

Kayseri-Ankara girişindeki Boğazköprüsü'nden hiç sapmadan sırasıyla Zafer Caddesi ardından Osman Kavuncu Bulvarı'na doğru ilerleyin. Yaklaşık 7 km. ilerde sağ tarafta otogarı göreceksiniz. Şehir merkezi istikametinde Osman Kavuncu Bulvarı'na dönünüz. Yaklaşık 2 km. sonra Kadir Has Stadyumunu göreceksiniz. 3 km. sonra sol tarafta aynı bulvar üzerinde yer alan Anatamir'i 4 km. geçtikten sonra 200 m. ileride alt geçide girmeden sol tarafta yer alan Talas Caddesi'ne (Hunat Mah.) dönünüz. 200 m. sonra alt geçite girmeden sol tarafa Nuh Naci Yazgan Caddesi'ne dönünüz. 600 m.ileriden sağ tarafa Seyyid Burhanettin Caddesi'ne döndükten yaklaşık 400 m. sonra sol tarafta Seyyid Burhanettin Türbesi karşısında Acıbadem Kayseri Hastanesi bulunmaktadır.

 

Sivas-Malatya Yolu Üzerinden Geliyorsanız

Sivas- Malatya yol ayrımından şehir merkezine sağ tarafa dönünüz. Yaklaşık 4 km. hiç sapmadan yolu takip ediniz. Kayseri Ticaret Odası 'nı gördükten sonra sola Mustafa Kemal Paşa Bulvarı'na dönünüz. Yaklaşık 4 km. ilerde bulunan Büyükşehir Belediyesi'ni geçip 1 km. sonra sağ tarafta Seyyid Burhanettin Türbesi karşısında Acıbadem Kayseri Hastanesi 'ne ulaşacaksınız.

 

Ücretsiz Servis ile Ulaşım


Kırşehir
08.00 – Eski Mucur Durağı Lale Camii
08.15 – Mucur
08.45 – Topaklı
09.10 – Kalaba
09.20 – Himmetdede
10.00 – Acıbadem Kayseri Hastanesi
Niğde
07.00 – Eski Otogar
07.05 – Gümüşler
07.10 – Aktaş Kasabası
07.25 – Konaklı
07.50 – Yeşilhisar
08.10 – İncesu
08.45 – Acıbadem Kayseri Hastanesi
Kırşehir
08.00 – Borsa Kavşağı Eski Zahire Pazarı
08.30 – Meydan Hamam Önü
09.00 – Avanos-Kayseri Kavşağı
10.00 – Acıbadem Kayseri Hastanesi

Uyarılar

Çiçek: Çiçekler enfeksiyon taşıma risklerine karşı hasta odalarına ve katlara kabul edilememektedir. Görevlilerimiz tarafından alınan çiçekleriniz taburcu olurken size teslim edilir.

Ziyaret Saatleri: Ziyaret saatlerimiz her gün 10.00-22.00 arasındadır. Olası sağlık risklerini düşünerek lütfen 6 yaşın altındaki çocukları ziyaretçi olarak kabul etmeyiniz.

Refakat: Hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebilir. Saat 22.00'den sonra odada bulunan ziyaretçiniz refakatçi kabul edilir.

Sigara: Hastanemizin iç mekanlarında sigara kullanılması yasaktır.

 

Hastanede düşmelerden korunma bilgisi için tıklayın...