SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN


City Clinic Cardiovascular Center
  • OTOPARKOTOPARKHastanemizde otopark bulunmaktadır.
  • CAFECAFEHastanemizde Cafe Aplus hizmet vermektedir.
  • ATMATMHastanemizde ATM bulunmaktadır.
  • HELİPORTHELİPORTHastanemizde acil durumlar için helikopter pisti bulunmaktadır.

Sofya'da yer alan ve JCI akreditasyonuna sahip Acıbadem City Clinic Cardiovascular Center güncel teknolojiye sahip altyapısıyla kardiyovasküler hastalıkların tedavisinde en kapsamlı hastanelerden biri olarak konumlanıyor. 

Acıbadem City Clinic Cardioascular Center aynı zamanda, Sofya Üniversitesi "St.Kliment Ohridksi" ve Varna'daki Tıp Üniversitesi'ne ait bir eğitim hastanesi olarak yüksek kalitede hizmet, eğitim ve araştırma olanakları sunuyor.

Hastane, Bulgaristan'daki sağlık sektörünün önemli bir unsuru olan City Clinic Grubunun bir üyesi olarak 2012 hizmete başladı. 2016 yılında City Clinic Group ve Tokuda Group’un Acıbadem Sağlık Grubu tarafıdan satın alınmasıyla birlikte, Acıbadem City Clinic Cardiovascular Center 5 ülkedeki Acıbadem Hastanelerinin tüm departmanlarında işbirliği içerisinde çalışmaya başladı. Bu, sağlık hizmetlerinde mükemmelliyeti sunma amacıyla, yüksek kalitede bilimsel sonuçların elde edilmesi ve özellikle bilimsel araştırmaların, sağlık hizmetlerinin ve eğitimin geliştirilmesi ve bütünleştirilmesi ile sonuçlandı.

4000 m² Kapalı Alan

Sofya çevre yolunun güney bölümünde konumlanmış 4000 metrekarelik bir binada hizmet veren hastane 64 yatak ve ikisi kalp ameliyatları için ayrılmış olmak üzere 5 ameliyathaneden oluşan kapasiteye sahip. Diğer iki ameliyathane ise genel amaçlı olarak kullanılırken halihazırda öncelikli olarak vasküler cerrahi için kullanılıyor.

Güncel teknoloji altyapısına sahip modern yoğun bakım ünitesinde 14'ü KVC ve 6'sı koroner bakım için olmak üzere toplam 20 yoğun bakım yatağı bulunuyor.

Acıbadem City Clinic Cardiovascular Center’da tam ekipmanlı iki katerizasyon laboratuvarı bulunuyor. Hastanede kapsamlı girişimsel (minimal invazif) prosedürler sunuluyor. 

Medikal Teknolojiler

Acıbadem City Clinic Cardiovascular Center’ın güncel teknolojiye sahip cihazları arasında 3 Tesla MR, EUS (Endoskopik ultrasonografi),  Dijital Anjiyografi (DSA) ve Tüm Vücut MR yer alıyor. 

Tıbbi Birimler

Acıbadem City Clinic Cardiovascular Center, kardiyoloji ve vasküler tıp (Klinik Kardiyoloji, Vasküler Tıp, Girişimsel Kardiyoloji, Elektrofizyoloji ve Kalp Pili), Damar Hastalıkları, Kalp Cerrahisi, Damar Cerrahisi, Tıbbi Görüntüleme, Nöroloji, Aneztezi ve Yoğun Bakım öncelikli olmak üzere birçok tıbbi branşta tanı ve tedavi hizmeti sunuyor. 

Acıbadem City Clinic Cardiovascular Center, 120'si hekim olmak üzere 350'den fazla çalışan ile hizmet veriyor.  

Hastane, çeşitli tıbbi uzmanlıklar arasında multidisipliner bir iş birliğine olanak sağlıyor. Hastanenin kardiyak ve vasküler ekipleri endovasküler uzmanlar, invazif kardiyologlar, elektrofizyologlar, anjiyologlar, kardiyotorasik cerrahlar, kardiyovasküler cerrahlar, pratisyen hemşire, kardiyak hemşire ve eczacılardan oluşuyor ve multidisipliner yaklaşım ile çalışıyor.

Hastane aynı zamanda Dermatoloji, Gastroenteroloji, Nöroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göz Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları ve Üroloji bölümlerindeki güncel teknoloji tanı ve tedavi yöntemleri aracılığıyla ayaktan tedavi hizmetleri de sunuyor.

Özellikli Merkezler

 Kalp Sağlığı Merkezi  

 

Medikal Cihazlar

3 TESLA MR TÜM VÜCUT MR DSA (Dijital Anjiyografi)
ENDOULTROSONOGRAFİ

Otopark

Acıbadem City Clinic Cardiovascular Center'ın hastane ziyaretçilerinin ücretsiz kullanacağı otoparkı bulunuyor.

ATM

Hastanede ATM bulunuyor.

Kafeterya

Hastanede kafeterya ve restoran yer alıyor.

Heliport

Acıbadem City Clinic Cardiovascular Center'da akut kardiyovasküler durumlar için heliport pisti bulunuyor.