SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN


Bodrum Hastanesi
  • ODALARODALARHastanemizde standart oda ve suit oda bulunmaktadır.
  • OTOPARKOTOPARKHastanemizde otopark bulunmaktadır.
  • CAFECAFEHastanemizde Cafe Aplus hizmet vermektedir.
  • ATMATMHastanemizde ATM bulunmaktadır.
  • KUAFÖRKUAFÖRHastanemizde kuaför bulunmaktadır.
  • İBADETHANEİBADETHANEHastanemizde ibadethane bulunmaktadır.
  • HELİPORTHELİPORTHastanemizde acil durumlar için helikopter pisti bulunmaktadır.
  • ULAŞIMULAŞIMHastanemize nasıl ulaşabileceğinizi görmek için lütfen tıklayınız.

Yerli ve Yabancı Turistin Hizmetinde

Genel amaçlı bir hastane olarak konumlandırılan Acıbadem Bodrum Hastanesi, Haziran 2012’de hizmet vermeye başladı. Hastane, Bodrum ve çevresinde yaşayanların yanı sıra tatil amacıyla Bodrum’a gelen yerli ve yabancı turistlere de sağlık hizmeti sunuyor.

Hastane, tüm branşlarda özel sağlık sigortaları ile anlaşmalı olarak hastalarına hizmet veriyor.

26.000 m²’lik Kapalı Alan

Bodrum'un doğasına uygun şekilde planlanan ve ferah bir mimariye sahip Acıbadem Bodrum Hastanesi, yaklaşık 26.000 m²’lik  kapalı alana sahip. Gün ışığından yararlanacak şekilde tasarlanan ve iç dekorasyonunda Bodrum'a özgü simgelerin yer aldığı hastanenin hasta katlarında iç bahçeler, çocuklar için özel alanlar ve hasta yakınları için özel bekleme alanları bulunuyor.  

104 yatak kapasiteli Acıbadem Bodrum Hastanesi’nde 23 yoğun bakım yatağı, 4 ameliyathane ve 10 Acil Gözlem Yatağı ile acil durumlar için helikopter pisti yer alıyor. Acil serviste müşahede altındaki hastalar ayrı bir bölümde tutuluyor.

Medikal Teknolojiler

Acıbadem Bodrum Hastanesi’nde tanı ve tedavi hizmetleri; TrueBeam, Pet-CT, Tüm Vücut MR, DSA (Dijital Anjiyografi), 4 Boyutlu Renkli Doppler Ultrasonografi, Multislice Tomografi, Anjio CT, Dijital Mamografi, Meme Ultrasonografi ve 1.5 Tesla MR gibi güncel teknolojiye sahip cihazlar ile yürütülüyor. Hastanede nükleer tıp alanında Gama Kamera cihazından faydalanılıyor.

Tıbbi Birimler

Tıbbın birçok branşında hizmet sunan Acıbadem Bodrum Hastanesi’nde Onkoloji Merkezi, Meme Sağlığı Merkezi, Tüp Bebek Merkezi, Check Up birimi, Radyoloji Bölümü, Girişimsel Kardiyoloji (Koroner anjiyografi, stent vb.) birimleri de yer alıyor.

Acıbadem Bodrum’da hastanın tanı ve tedavisi için, gerekli uzmanlık dallarına erişebilmesi ve bütün bunları minimal dolaşımla gerçekleştirebilmesi amaçlanıyor. 

Özellikli Merkezler

Onkoloji Merkezi Tüp Bebek Merkezi Kalp Sağlığı Merkezi Meme Sağlığı Merkezi

Acıbadem Sağlık Grubu hastanelerinde birçok tıbbi birimi tek bir çatı altında toplayan "multidisiplinler" yaklaşımla tanı ve tedavi yöntemlerinin uygulandığı Özellikli Merkezler bulunmaktadır.

Medikal Cihazlar

TRUEBEAM PET CT TÜM VÜCUT MR DSA (Dijital Anjiyografi)

Odalar

Farklı İhtiyaçlara Özel Odalar

Hasta ve hasta yakınlarının farklı ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmış odalar bulunmaktadır. Tüm odalarımızda, hasta ve yakınlarının konforunu artıracak yerli yabancı kanalların izlenebileceği televizyondan internet hizmetine, hastaya özel diyet menüsünden gazete-dergi servisine kadar tüm ihtiyaçlara özel hizmetler sunulmaktadır.

Lüks Oda Standart Oda

Otopark

Geniş bir otoparkı bulunan Acıbadem Bodrum Hastanesi'nde, tüm misafirlerimiz için ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir.

ATM

Acıbadem Bodrum hastanemizin B2 katında Garanti Bankası ATM'si bulunmaktadır.

Kafeterya

Lezzetin Adresi: CafeAPlus

Bodrum CafeAPlus, Türk ve dünya mutfağının zengin çeşitliliğini geniş ve ferah ortamında misafirlerine sunmaktadır. Diyet yemek çeşitleri, mevsime göre balık çeşitleri, zengin kahvaltı seçenekleri, birbirinden farklı pasta ve tatlılarının yanı sıra küçük misafirlerini düşünerek hazırladığı çocuk menüsüyle her yaştan kişinin damak tadına hitap etmektedir. CafeAPlus, geniş ve ferah oturma alanı, tasarımı, hizmet kalitesi ve güler yüzlü çalışanlarıyla misafirlerinin mümkün olduğunca kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlamaktadır. Aplus menüsü için tıklayınız.

Kuaför

Hasta ve yakınlarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurulan Acıbadem Bodrum Hastanesi'nde profesyonel bir ekip tarafından kuaförlük hizmeti de sunulmaktadır.

Kadın ve erkeklere yönelik tüm saç ve bakım hizmetlerinin sunulduğu kuaför salonu cumartesi dahil haftanın 6 günü, 7:30 - 18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Hastalığı nedeniyle kuaför salonuna gelemeyen misafirler, kuaförlük hizmetini odalarında da alabilmektedir. 

Kuaförlük hizmetlerimizden yararlanmak ve randevu almak için 0 252 - 311 43 91 arayabilirsiniz.

İbadethane

İbadethanelerimiz hastanemizin B2 katında tüm din ve inanç mensuplarının kullanımına uygun şekilde hazırlanmıştır.

Heliport

 Hastanemizde acil durumlar için helikopter pisti bulunmaktadır.

Ulaşım

Havaalanından Araç İle Geliyorsanız

Bodrum istikametinde ilerleyin. Yaklaşık 30 km sonra şehir merkezine gireceksiniz. Aynı yolu Yalıkavak istikametine doğru takip edin. Yaklaşık 7 km ilerideki Ortakent Kavşağı'ndan sağa dönün ve Yalıkavak istikametinde ilerleyin. Hastanemiz, 200 metre ileride yolun solunda yer almaktadır.


Havaalanından Servis İle Geliyorsanız

Havaalanından kalkan Havaş servisleri ile Bodrum merkezde bulunan otogara ulaşabilirsiniz. Otogar'dan Yalıkavak minibüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Hastanemiz, Metro, Kipa marketlerini geçtikten sonra 200 metre ileride yer almaktadır.


Karayolu İle Geliyorsanız

Muğla-Milas yolundan Bodrum istikametine doğru ilerleyin. Yaklaşık 50 km sonra Bodrum girişine geleceksiniz. Yolu, Yalıkavak istikametinde takip edin. Yaklaşık 7 km ilerideki Ortakent Kavşağı'ndan sağa, Yalıkavak istikametinde ilerleyin, hastanemiz, yaklaşık 200 metre ileride solda yer almaktadır.


Bodrum Merkezden Geliyorsanız

Hastanemizde Bodrum merkezde bulunan otogardan hareket eden Yalıkavak minibüsleri ile ulaşabilirsiniz. Yalıkavak minibüsleri ile Metro-Kipa marketlerini geçtikten 200 metre sonra, hastanemizin önünde inebilirsiniz.


Turgutreis'ten Geliyorsanız

Turgutreis'ten merkezden, önce Gürece, ardından Ortakent merkeze geleceksiniz. Ortakent merkezden düz devam ettiğinizde Ortakent Kavşağı'na ulaşacaksınız. Bu noktadan, sola, Yalıkavak istikametine dönün. Hastanemiz, 200 mt ileride solda yer almaktadır.


Akyarlar'dan Geliyorsanız

Akyarlar merkezden Turgutreis istikametinde ilerleyin. Turgutreis'ten, önce Gürece, ardından Ortakent merkeze geleceksiniz. Düz devam ettiğinizde Ortakent kavşağını göreceksiniz. Kavşaktan sola, Yalıkavak istikametine dönün. Hastanemiz, 200 mt ileride solda yer almaktadır.


Gümüşlük'ten Geliyorsanız

Gümüşlük merkezden Turgutreis istikametinde ilerleyin. Turgutreis'ten, önce Gürece, ardından Ortakent merkeze geleceksiniz. Düz devam ettiğinizde Ortakent Kavşağını göreceksiniz. Kavşaktan sola, Yalıkavak istikametine dönün. Hastanemiz, 200 metre ileride solda yer almaktadır.


Gündoğan-Göltürkbükü 'nden Geliyorsanız

Yalıkavak ilçe merkezine girerken göreceğiniz üç yollu kavşaktan sola, Bodrum'a dönüş yapın ve yolu takip edin. Hastanemiz, yaklaşık 7 km ileride, sağda yer almaktadır.


Torba'dan Geliyorsanız:

Torba ilçe merkezinden çıkıp sola Bodrum istikametine ilerleyin. Torba kavşağından sağa, Bodrum istikametinde dönün. Yolu takip edin ve Yalıkavak istikametinde ilerleyin. Yaklaşık 7 km ilerideki Ortakent kavşağından sağa, Yalıkavak istikametinde dönün. Hastanemiz, 200 metre ileride solda yer almaktadır.

Uyarılar

Çiçek: Çiçekler enfeksiyon taşıma risklerine karşı hasta odalarına ve katlara kabul edilememektedir. Görevlilerimiz tarafından alınan çiçekleriniz taburcu olurken size teslim edilir.

Ziyaret Saatleri: Ziyaret saatlerimiz her gün 10.00-22.00 arasındadır. Olası sağlık risklerini düşünerek lütfen 6 yaşın altındaki çocukları ziyaretçi olarak kabul etmeyiniz.

Refakat: Hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebilir. Saat 22.00'den sonra odada bulunan ziyaretçiniz refakatçi kabul edilir.

Sigara: Hastanemizin iç mekanlarında sigara kullanılması yasaktır.

 

Hastanede düşmelerden korunma bilgisi için tıklayın...