SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN


Bağdat Caddesi Tıp Merkezi

Bağdat Caddesi’nde hizmet veren Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi, 20 yıl önce açıldı. 2007 yılında tıp merkezi statüsüne geçen merkezde 2 cerrahi girişim ve 6 gözlem odası bulunuyor. Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi 6 gün, saat 20:00’ye kadar hizmet veriyor. Üst düzey incelemeler ve tedaviler için grubun tüm hastaneleriyle entegre çalışılıyor. Bağdat Caddesi Tıp Merkezi bünyesinde bulunan Diyabet Merkezi’nde diyabet hastaları multidisipliner bir yaklaşımla tedavi ediliyor.

Göz polikliniğinde çocukların göz tedavisinde Plus-optix cihazı kullanılıyor. Merkezde, Direkt Röntgen, USG, Mamografi, Panoromik Röntgen hizmeti bulunuyor. Radyoloji polikliniğinde; genel cerrahi ve üroloji poliklinikleriyle entegre olarak tiroit, meme ve prostat biyopsileri de yapılabiliyor.

Ulaşım

Bostancı Yönünden Geliyorsanız

Bostancı- Kadıköy yolunda Bağdat Caddesi takip ediliyor. Tıp Merkezi Caddebostan-Göztepe ışıkları arasında Göztepe ışıklara gelmeden önce sağda yer alıyor.


Sahil Yönünden Geliyorsanız

Kadıköy-Bostancı sahilyolunda Caddebostan Migros ışıklardan sola dönülüyor. Bağdat Caddesi'ni kesen ışıklardan sola dönülerek Kadıköy yönünde ilerleniyor. Tıp Merkezi Caddebostan-Göztepe ışıkları arasında Göztepe ışıklara gelmeden önce sağda yer alıyor.