SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN

TÜRKÇE ENGLISH

Alo Acıbadem 444 55 44
FOR INTERNATIONAL PATIENTS

Yönetim Kurulu

MEHMET ALİ AYDINLAR

Yönetim Kurulu Başkanı

1981 yılında Mali Müşavir olarak iş hayatına başlayan Sn. Aydınlar, 1991 yılında Acıbadem Hastanesi ile sağlık sektörüne adım attı. 1998 yılında Dünya Genç Girişimci İşadamı Yarışması’nda “Yönetimde Mükemmeliyet” ödülüne layık görüldü. Dumlupınar Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü’nden Fahri Doktora unvanını aldı. 2006 yılında Ekonomist Dergisi'nin düzenlediği "Yılın İş İnsanı" anketinde "Yılın Erkek Girişimcisi", Dünya Gazetesi ile İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi tarafından “Yılın İşletmecisi” seçildi. Referans Gazetesi aynı yıl Acıbadem Sağlık Grubu’nu “Türkiye’nin En Hızlı Balığı” seçti. Sn. Aydınlar 2007, 2009 ve 2010 yıllarında Sağlık Gönüllüleri Derneği tarafından "Sağlığa En Çok Gönüllü Katkıda Bulunan Kişi" ödülüne layık görüldü. 2008 yılında Hastane Dergisi tarafından “Sağlık Yönetimi Onur Ödülü”nü aldı. 2010 yılında TMMB Üstün Hizmet Ödülü’ne layık görülen Sn. Aydınlar, spora katkıları nedeniyle 2011 yılında “Yılın Spor Adamı” ödülünü aldı.

HATİCE SEHER AYDINLAR

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Galatasaray Üniversitesi Kimya Fakültesi’nden mezun oldu. 1993 yılında Acıbadem Hastanesi’nde göreve başlayarak sağlık sektörüne girdi. Sn. Aydınlar, halen Acıbadem Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyor.

DR. TAN SEE LENG

Yönetim Kurulu Üyesi

Dr. Tan See Leng, IHH Healthcare Berhad'ın ve şirketin en büyük iştiraki olan Parkway Pantai Ltd.'in operasyonlarının stratejik yönetimi ile liderliğini yürütüyor. Dr. Leng, Nisan 2012’de IHH Healthcare Berhad’ın İcra Kurulu Üyesi, Ocak 2014’te de Genel Müdürü görevine atandı. Parkway ve Pantai'ye katılmadan önce Singapur'da özel bir sağlık hizmetleri grubu kurdu. Sağlık hizmetleri sektöründe 25 yılı aşkın tecrübesi bulunan Dr. Tan See Leng, aynı zamanda Singapur Sağlık Bakanlığı’nın muhtelif sağlık komisyonlarında da fiilen görev alıyor. Ağustos 2011 ile Aralık 2012 tarihleri arasında Duke-NUS Singapur Tıp Fakültesi Yüksek Lisans Programı, Eğitim Kürsüsü'ne İlintili Öğretim Üyesi olarak atanan Dr. Leng, Ocak 2013 ile Aralık 2015 dönemini kapsayan süre için yeniden atandı. Singapur National University'den tıp lisansı, yüksek lisansı (Aile Hekimliği) ve cerrah lisansı (MBBS) bulunan Dr. Leng’in ayrıca Chicago Üniversitesi Booth İşletme Fakültesi'nden işletme yüksek lisansı bulunuyor.

DATO' MOHAMMED AZLAN BIN HASHIM

Yönetim Kurulu Üyesi

Dato' Mohammed Azlan Hashim, Monash Üniversitesi, Melbourne Ekonomi Fakültesi’nden mezun oldu ve serbest muhasebeci unvanını kazandı. Institute of Chartered Accountants, Avusturalya’da akademi üyesi, Malaysian Institute of Accountants’da üye, Malaysian Institute of Directors’da akademi üyesi, Institute of Chartered Secretaries and Administrators’da akademi üyesi ve The Institute of Internal Auditors, Malaysia’da onursal üye. 1 Haziran 2004’te Khazanah Nasional şirketine direktör olarak atandı. Bumiputra Merchant Bankers Berhad, Amanah Capital Malaysia Berhad ve Bursa Malaysia Berhad’da üst düzey yöneticilik yaptı. D&O Green Technologies Berhad, Silk Holdings Berhad gibi halka arz edilmiş birçok şirketin Yönetim Kurulu Başkanı ve Scomi Group Berhad şirketinin de direktörü. Labuan Financial Services Authority de dahil olmak üzere hükümetle ilişkili birçok organizasyonda yönetim kurulu üyesi. Çalışanlar Tasarruf Fonu Yatırımcı Paneli ve Emeklilik Fonu üyesi. Dato' Mohammed Azlan, Acıbadem Sağlık Grubu ve IHH’de (IHH Healthcare Berhad) yönetim kurulu üyeliği yapıyor.

TENGKU DATO’ SRI AZMIL ZAHRUDDIN BIN RAJA ABDUL AZIZ

Yönetim Kurulu Üyesi

Ekim 2011’de Khazanah'ya Yatırımlardan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak katılan Tengku Dato’, farklı sektörlerdeki yatırım projelerini yönetti. Khazanah'ya katılmadan önce Malezya Havayolları'nda Genel Müdürlük görevini yürüttü. Ağustos 2004’ten bu yana Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olduğu Malezya Havayolları’na, Ağustos 2005’te Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi olarak katıldı. Öncesinde Penerbangan Malezya Berhad'ta Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve ardından Genel Müdür olarak görev aldı. Ayrıca PriceWaterhouseCoopers'ın Londra ve Hong Kong şubelerinde Denetim ve Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri Bölümü’nde Mali İşler alanında uzman olarak çalıştı. Cambridge Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Tengku Dato’ yeminli mali müşavir olmakla birlikte, hem Malezya Mali Müşavirler Enstitüsü, hem de İngiltere ve Galler Yeminli Mali Müşavirler Enstitüsü bağlı üyesidir. Aynı zamanda da İngiltere, Kurumsal Finansman Derneği bağlı üyesidir.

KOICHIRO SATO

Yönetim Kurulu Üyesi

Koichiro Sato, Profesyonel kariyerine 1997 yılında Mitsui’de başlamış ve zamanının çoğunu yaşam bilimi, üretim ve sağlık alanlarında çalışarak geçirmiştir. Lisans diplomasını Japonya’da Keio Üniversitesi Ekonomi dalında almış ve MBA’ni McGill University’de tamamlamıştır.2 yıl muhasebe departmanında ve 3 yıl Yaşam Bilimi Bölümü’nde çalışmasının ardından, Mitsui & Co. (U.S.A.)’da Kimya Bölüm Müdürü olmuştur. Buradaki görevi esnasında İngiltere merkezli evcil hayvan gıda maddeleri üreticisi olan bir firmanın satın alımı dahil olmak üzere, birçok projeye liderlik etmiştir. 2003 yılında Novus International firmasında görevlendirilmiş ve burada 2004 yılına kadar Planlama Departmanında Başkan Yardımcısı olarak görev almıştır. 2006 yılında Mitsui’nin Genel Müdürlüğü’ndeki Yaşam Bilimi Bölümü’ne geri dönmüş ve MBA eğitimini tamamlamıştır. Sonrasında, yeniden Novus International’da görevlendirilmesinin ardından, geçici görevi sırasında, temel bir ürün için stratejik ve taktiksel plan geliştirme işini yönetmesinin yanı sıra İspanya ve Meksika'da yer alan besin takviye şirketinin satın alımında görev almıştır. Geçici görevinden sonra Mitsui’yi bırakarak, Japon menşeli otomatik bileşenlerin imalatçısı olan Misumi Corporation’a katılmış ve burada birçok denizaşırı projede sorumlu olarak görev almıştır. Hindistan’da baskı ve kalıp alanında faaliyet gösteren bir firmada iş stratejileri geliştirmeden sorumlu olarak 2 yıl boyunca 50 kişilik bir ekip yönetmiştir. Çin’de ise baskı kalıpları üzerine iş stratejileri geliştirmiş ve baskı kalıp bileşenleri ile ilgili iş stratejileri oluşturma ve uygulama alanında yöneticilik yapmıştır, 2015 yılında Mitsui’ye yeniden katılarak Medikal Sağlık Bölümü’nde Tedarikçi Yönetim Departmanı Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almıştır. Şimdi ise Sağlık Sektöründe çeşitli bölgesel projelere önderlik etmektedir.

SHIRISH MORESHWAR APTE

Yönetim Kurulu Üyesi

Shirish Moreshwar Apte, bankacılık ve finans alanında oldukça kapsamlı deneyime sahip. Kariyerine, 1981 yılında Hindistan’da Citibank’da bankacılık yaparak başlayan Apte, Citibank/Citigroup bünyesinde, Londra (1993-1997), Polonya (1997-2003), Londra (2003-2009), Hong Kong (2009-2011) ve Singapur’da (2011-2013) çeşitli görevlerde bulundu. Citibank/Citigroup’daki 32 yıllık kariyeri süresince Apte, Orta ve Doğu Avrupa, Orta Doğu, Afrika (CEEMEA) ve Asya Pasifik’i kapsayan büyümekte olan piyasalarda çalıştı.
Hindistan’da, Citi’nin Kurumsal Bankacılık ve Yatırım Bankacılığı bölümünün başında görev alan Apte, Citibank Polonya’da CEO’luk yaptı ve CEEMEA’nın ve Asya Pasifik’in ilk bölgesel CEO’su oldu. 2008-2012 yılları arasında Citigroup idari ve operasyon komiteleri üyesi olan Apte, aynı zamanda grubun işletme uygulamaları komitesine de başkanlık yaptı. 2014 yılında, Asya Pasifik Bankacılık Departmanı başkanı olarak Citigroup’dan emekli olan Apte, şu anda Citibank Japonya Ltd., Avustralya Commonwealth Bankası, Singapur Bankacılık ve Finans Enstitüsü, Crompton Greaves Ltd. Hindistan ve Bank Handlowy Polonya denetleme kurulu dahil olmak üzere pek çok yönetim kurulunda görev almaktadır.

JUAN VILLALONGA NAVARRO

Yönetim Kurulu Üyesi

Deusto Üniversitesi LLB mezunu olan Juan Villalonga Navarro, IESE Barcelona (University of Navarra) MBA programında master yaptı. Telefonica Grup’ta Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür olarak çalıştı. 2010 yılında, Harvard Business Review dergisinin Dünyanın En İyi 100 CEO’su listesinde 33. sırada yer aldı. McKinsey şirketinin eski ortaklarından olan Navarro, Axiata ve Virgin Mobile Latin Amerika şirketlerinde Yönetim Kurulu üyesi. Ayrıca Sunbay A.G. şirketinde de Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapıyor.

HASAN ARAT

Yönetim Kurulu Üyesi

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Hasan Arat; Türkiye (Bodrum Kaplankaya Projesi), Kazakistan, Rusya ve Ukrayna’da gayrimenkul yatırım ve geliştirme alanında faaliyet gösteren Capital Partners’ın İcra Kurulu Başkanı. Ayrıca Fiba Grubu’nun Yönetim Kurulu Üyesi. Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK)’nin başkan vekilliğini yürüten Hasan Arat geçmişte BJK’de 5 yıl profesyonel basketbol oyunculuğu, BJK’nin başkan yardımcılığı ve Türkiye Basketbol Federasyonu ikinci başkanlığı görevlerinde bulundu. Hasan Arat geçmişte başkanlık görevini yürüttüğü International Apparel Federation (IAF)’ın halen Yönetim Kurulu Üyesi. Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği (TGSD)’nin bir dönem başkanlık görevini üstlendi. Hasan Arat’ın halen yürüttüğü görevler arasında; Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü İş Konseyi (UNWTO) Başkan Yardımcılığı, Turizm Meclisi (TOBB) Başkan Yardımcılığı, Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TYD) Yönetim Kurulu Üyeliği, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEIK) ve Türk-Çin İş Konseyi Yönetim Kurulu Üyeliği yer alıyor. Aktif olarak yürüttüğü bu görevlerine ek olarak Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), Türkiye Ekonomik ve Sosyal Etütler Vakfı (TESEV) ve GSD Eğitim Vakfı’nın kurucu üyeleri arasında yer alıyor. Yönetim Kurulu Üyesi olduğu Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde ise Kurumsal Yönetim ve Denetim Komitesi Başkanı görevlerini yürütüyor.

İcra Kurulu

MEHMET ALİ AYDINLAR

Yönetim Kurulu Başkanı

İcra Kurulu Başkanı

PROF. DR. AHMET ŞAHİN

Acıbadem Üniversitesi Rektörü

Tıbbi Yürütme Kurulu Başkanı

İcra Kurulu Üyesi

1979 yılında İstanbul Galatasaray Lisesi'nden, 1985 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde mezun oldu. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin Üroloji Anabilim Dalı'ndaki uzmanlık eğitimini 1991'de tamamlayarak 1995'te doçent, 2002'de profesör olan Şahin; 1996-1997'de bir yıl süreyle ABD'de Long Island Jewish Hospital Üroloji Kliniği'nde çalıştı. 2000-2008 yılları arasında Hacettepe Erişkin Hastanesi'nde Başhekim Yardımcılığı ve Başhekimlik görevlerini yürüttü. 2008 yılında Acıbadem Sağlık Grubu'na katılan Ahmet Şahin, 2008-2012 yılları arasında Acıbadem Sağlık Grubu Tıbbi Hizmetler Direktörü olarak çalıştı. Şahin; Mayıs 2012 itibariyle Acıbadem Sağlık Grubu Tıbbi Yürütme Kurulu Başkanı, Ağustos 2012 itibariyle de Acıbadem Üniversitesi Rektörü olarak görev yapıyor.

BİROL SÜMER

İcra Kurulu Üyesi

1986 yılında Boğaziçi Üniversitesi Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu, 1991 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi Gelişme ve Uluslararası İktisat Bölümü'nde yüksek lisansını tamamladı. Aynı bölümde doktora çalışmalarına devam etti. 1986-1988 yılları arasında Netaş'ta Yazılım Mühendisi, 1988-2001 yılları arasında Esbank T.A.Ş.'de Sistem Analisti, Yazılım Birim Müdürü ve Genel Müdür Yardımcısı; 2001-2002 yılları arasında Acıbadem Sağlık Grubu'nda Bilgi Sistemleri Direktörü, 2002-2004 yılları arasında IBM İş Danışmanlık Hizmetleri'nde Bankacılık Sektör Lideri olarak görev yaptı. 2004 - 2007 yılları arasında Suwen International'da Ortak - Genel Müdür ve Acıbadem Sağlık Grubu'nda Yönetim Kurulu Danışmanı görevlerini sürdürdü. Acıbadem Sağlık Grubu’nda İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapıyor.

SEDAT ARTUKOĞLU

Acıbadem Proje Yönetimi Genel Müdürü

İcra Kurulu Üyesi

Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olan Artukoğlu, aynı üniversitede Çağdaş İşletmecilik lisansüstü eğitiminin ardından çeşitli sağlık kuruluşlarında yöneticilik yaptı. 1997 yılında Acıbadem Sağlık Grubu'na katıldı. Acıbadem Proje Yönetimi’nde Genel Müdür olarak görevini sürdürüyor.

TAHSİN GÜNEY

Genel Müdür Yardımcısı (Bölgesel Operasyonlar)

İcra Kurulu Üyesi

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden 1989 yılında mezun olan Tahsin Güney, 1997 – 1999 yılları arasında Londra’da City Üniversitesi’nde Aktüeryal Bilimler ve İstatistik alanında yüksek lisansını tamamladı. Güney, yüksek lisans programından “Türkiye’de Emeklilik Sisteminin Modellenmesi (Modelling of Pension System in Turkey)” konulu tez ile mezun oldu. Kariyerine 1990 yılında Sosyal Sigortalar Kurumu’nda müfettiş yardımcısı olarak başlayan Güney, aynı kurumda 1993 yılında müfettiş, 2000 yılında Finansman ve Aktüerya Daire Başkanı, 2005 yılında Başkan Yardımcısı, 2007 yılında da Başkan Vekili ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili oldu. Tahsin Güney, 2008 yılında Planlama ve İş Geliştirme Direktörü olarak katıldığı Acıbadem Sağlık Grubu’nda 2013 yılından beri Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyor.

ASIM GÜN

Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı

İcra Kurulu Üyesi

Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Almanya’da Johann Wolfgang Goethe Üniversitesi’nde işletme ihtisası ve Marmara Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Muhasebe ve Finansman yüksek lisansı yaptı. Mali Danışmanlık ve Denetim işlerinde çalıştıktan sonra 2000’de Acıbadem Sağlık Grubu’na Mali İşler Direktörü olarak katıldı.

CEVAT ŞENGÜL

İcra Kurulu Üyesi

1987 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu ve 1996 yılında Göğüs Hastalıkları uzmanlık eğitimini tamamladı. 2010 yılına kadar aktif olarak hekimlikle birlikte, özel Nene Hatun Hastanesi Başhekimliğini ve Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten Şengül, bu tarihten itibaren sırası ile Medipol Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevliliği, Medipol Sağlık Grubu Genel Koordinatörlüğü, Medicine Hospital Group İcra Kurulu Başkanlığı ve Medicalpark Sağlık Grubu Tıbbi Hizmetler Direktörlüğü görevlerinde bulunmuştur.

Yönetim

PROF. DR. AHMET ŞAHİN

Acıbadem Üniversitesi Rektörü

Tıbbi Yürütme Kurulu Başkanı

İcra Kurulu Üyesi

TAHSİN GÜNEY

Genel Müdür Yardımcısı (Bölgesel Operasyonlar)

İcra Kurulu Üyesi

ASIM GÜN

Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı

İcra Kurulu Üyesi

SALİHA KOÇ

Acıbadem Sağlık Grubu Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

1990 yılında Ankara Hacettepe Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu’ndan mezun oldu. 1989 yılında aynı okulda Pedagoji formasyon eğitimini tamamladı, 2004-2006 yılları arasında Maltepe Üniversitesi’nde Felsefe, Psikoloji ve Davranış Bilimleri üzerine yüksek lisans yaptı. Çalışma hayatına 1986-1992 yıllarında kamu sektöründe başladı, özel sektöre 1992 yılında Bayındır Hastanesi ile geçti ve burada Hemşirelik Hizmetleri Müdürü’yken 2000 yılı itibariyle Acıbadem Sağlık Grubu’nda Hemşirelik Hizmetleri Direktörü olarak görev yapmaya başladı. Saliha Koç, 2009 yılında basılan “Gülümsemenin Gücü“ kitabını kaleme aldı.

Diğer Holding Şirketleri Genel Müdürleri ve Danışmanlar

SEDAT ARTUKOĞLU

Acıbadem Proje Yönetimi Genel Müdürü

İcra Kurulu Üyesi

GÖKHAN GÜRCAN

Acıbadem Sigorta Genel Müdürü

Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Gökhan Gürcan, aynı üniversitenin Endüstri Mühendisliği Bölümü’ne bağlı MIS ihtisas programını tamamladıktan sonra MBA eğitimine Yeditepe üniversitesi İşletme Bölümü'nde devam etti. Koç Holding - Koç Üniversitesi işbirliğiyle düzenlenen Yönetici Geliştirme Programını tamamladı. 1996- 2008 yılları arasında Koç Allianz bünyesinde stratejik planlama, finansal kontrol ve raporlamadan sorumlu yöneticilik görevlerini yaptı; 2008 yılında Ergo Grubu Holding'e transfer oldu. Son olarak Ergoisviçre Sigorta A.Ş. ve Ergoisviçre Emeklilik ve Hayat A.Ş.'nin Yönetim Kurulu Üyeliği ile ERGO Grubu Holding A.Ş. Genel Sekreterliği yaptı. Acıbadem Sigorta Genel Müdürü olarak görev yapıyor.

RASİM TOPUZ

Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü

19 Mayıs Üniversitesi Yabancı Diller Fakültesi/Alman Dili Bölümü mezunu olan Rasim Topuz, Koç Holding ve Koç Üniversitesi işbirliğinde düzenlenen “Yönetici Geliştirme Programı” ve “Allianz Leadership Development” programlarını tamamlamıştır.1996-2006 yılları arasında Koç Allianz Sigorta bünyesinde Büyük Müşteriler, Koç Grubu İşleri, Yabancı Müşteri ve Brokerler, Endüstriyel Müşteriler Destek ve Koordinasyon bölümlerinin yöneticiliğini yapmıştır. 2007 yılında bir Allianz iştiraki olan Allianz Worldwide Partners Holding’e transfer olmuş ve bugüne dek kuruluşun Türkiye organizasyonu olan AGA Servis Hizmetleri A.Ş. (Mondial Türkiye) Yönetim Kurulu Üyeliği, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Genel Müdürlük görevlerini yürütmüştür. 2014 yılının Mayıs ayı itibariyle Acıbadem Mobil Sağlık Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır.

PROF. DR. İBRAHİM ÜNSAL

Acıbadem Labmed Genel Müdürü

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra aynı üniversitede Biokimya doktorası yaparak eğitimini tamamlayan İbrahim Ünsal, Hacettepe Üniversitesi’nde başhekim yardımcılığı, laboratuvarlar sorumluluğu ve Tıbbi Kurul Üyeliği görevlerinde bulundu. 2000 yılından beri Acıbadem Sağlık Grubu’nda çalışan Ünsal, Acıbadem Labmed Genel Müdürü olarak görev yapıyor.

CANDAN GÖKSU

APlus Genel Müdürü

1978 yılında İstanbul Üniversitesi İsletme İstatistik bölümünden mezun olduktan sonra aynı yıl programcı olarak Akbank’ta göreve başladı. 1983 - 1990 yılları arasında Bimsa A.Ş.’de Finans ve Kontrol Sistemleri Yöneticisi, 1990-2002 yılları arasında Esbank T.A.Ş.’de Bilgi Sistemleri Yöneticisi olarak çalıştı. 2002 yılında Acıbadem Sağlık Grubu Bilgi Sistemleri Direktörü olarak atandı. 2002 yılından bu yana Esbank Emekli Sandığı Vakfı Yönetim Kurulu üyeliğini sürdürüyor. 2010 yılından itibaren APlus A.Ş. Genel Müdürü olarak çalışıyor.

HÜSEYİN GÖKSEL

Acıbadem Ortadoğu Sağlık Yatırımları Genel Müdürü

Ankara Hacettepe Üniversitesi'nden 1985 yılında Elektronik Mühendisliği üst lisans (MSc) derecesi ile mezun olan Hüseyin Göksel, iş hayatına özel bir şirkette Satış ve Servis Mühendisi olarak başladı. Ardından Kalite Güvence Mühendisi olarak savunma elektronik sanayiinde faaliyet gösteren ASELSAN'da devam etti. Sivil ve savunma elektronik sistemleri pazarlama, satış ve yüklenicilik faaliyetleri bulunan Burç A.Ş.'de Elektronik Sistemler Bölümü Müdürü olarak görev aldı. 1995 yılından bu yana, Teknik Hizmetler'de müdür yardımcılığı ve müdürlüğe uzanacak; aralarında Bayındır Hastanesi, City Hospital (Reysaş), Doğuş Sağlık Hizmetleri A.Ş., Seta A.Ş. ve Yeditepe Üniversitesi Hastanesi gibi birçok saygın kuruluş ve özel hastaneyi kapsayan sağlık hizmetleri sektörünün farklı alanlarında görev yaptı. Acıbadem Sağlık Grubu Hastaneler Koordinasyon Koordinatörü olarak da çalışan Hüseyin Göksel, 2013’te Acıbadem Ortadoğu Sağlık Yatırımları Genel Müdürü görevine atandı.

AV. UMUR YAŞAR

Acıbadem Sağlık Grubu Hukuk Müşaviri

1987 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Umur Yaşar, 2001 yılına kadar serbest avukatlıkla birlikte Pepsi, Tamek ve Doluca şirketlerinin hukuk danışmanlığını yaptı. 2001 yılından bu yana Acıbadem Sağlık Grubu Hukuk Müşavirliğini yürütüyor.